Jump to content
BulForum.com

Продава се стар компютър


Recommended Posts

Компчето е старичко,но държи здраво

CPU:Celeron 700MHz s.370

MB:Abit SL30 intel 815(AGP,VGA,,PCI,Sound)-няма Лан-ка

Memory:2x128MB SDRAM PC133

HDD:Seagate baracuda 20GB

CD-R

CD-RW LG,записва добре,новичко е нее пожълтяло

Floppy

Всичко това в кутия с захранване

Компчето е инсталирано с Win XP и се държи добре.Филми вървят,музичка,интернет...

Пробва се при клиента.

70 български левчета само.

Цената се коментира!

0889265990

Link to comment
Share on other sites

нова цена 50лв или бартер(може с доплащане) за някакво мъжко колело(байк),видео карта на AGP или CPU Pentium 4 над 2,8GHz за тези пари

Link to comment
Share on other sites

Продаден!

 

Дължа извинение на един от двамата кандидати за компютъра,защото няколко човека ми се обадиха по телефона вчера,с първия се разбрахме да го вземе тази вечер.

В 18:50 ми звъни телефона и човека от среща казва идвам да взема компа.Казвам му от къде,той идва и след 10 мин ми звъни друг номер,явно с човека на който съм го обещал първи и казва пред вас съм слизай.

За съжаление не можах да разбера кой кой е в цялата ситуация,само разкарах един от двамата да идва до нас,за което публично му се извинявам.

Знам колко е неприятно да те разкарват напразно,и аз съм се разкарвал така,за което съжалявам за обърквацията и се извинявам на "прекарания" кандидат.

Link to comment
Share on other sites

Продаден!

 

Дължа извинение на един от двамата кандидати за компютъра,защото няколко човека ми се обадиха по телефона вчера,с първия се разбрахме да го вземе тази вечер.

В 18:50 ми звъни телефона и човека от среща казва идвам да взема компа.Казвам му от къде,той идва и след 10 мин ми звъни друг номер,явно с човека на който съм го обещал първи и казва пред вас съм слизай.

За съжаление не можах да разбера кой кой е в цялата ситуация,само разкарах един от двамата да идва до нас,за което публично му се извинявам.

Знам колко е неприятно да те разкарват напразно,и аз съм се разкарвал така,за което съжалявам за обърквацията и се извинявам на "прекарания" кандидат.

ако аз съм първия значи аз съм си го взел :) пушка е машинката

Link to comment
Share on other sites

.... Аз винаги съм бил над тези неща, и за развалени дискове, които съм купувал от форума, и за изгорели платки и компютри с проблеми, които не биха работили, а продавачите се кълнят че до сега е работил ... няма да кажа имена, на всеки се случва да се подхлъзне за някой лев печалба.

 

какво значи "аз съм над тези неща"? :unsure: според ме не става въпрос да си дребнав, а да се знаят нещата.

да, възможно е да се случи да се продаде нещо, което се е смятало, че работи, а в последствие да се окаже, че не е наред .... ама не мислиш ли, че в повечето случаи това се усеща, че е така. и то точно по поведението на едната страна.

 

според мен тези неща трябва да се казват ... все пак да си имаме уважението

 

п.п. извинявам се, че т'ва го разсъждавам в тази тема "на глас", ама просто не се сдържах :)

 

п.п.п. въпроса е, че всички са доволни в случая и няма разочаровани :P

Link to comment
Share on other sites

Изказвам изключителната си благодарност на продавача, благодарение на него се видях със стар познат, препоръчвам му да бъде по-внимателен, защото някой във форума може да му се сърди с право. Аз винаги съм бил над тези неща, и за развалени дискове, които съм купувал от форума, и за изгорели платки и компютри с проблеми, които не биха работили, а продавачите се кълнят че до сега е работил ... няма да кажа имена, на всеки се случва да се подхлъзне за някой лев печалба.

Кажи ги тези имена де,що пък трябва да има такива хора в форума.Според мен тва си е жива измама.Тези хора трябва да са извастни в форума за да не се набута някой друг.Пък по този начин може и да се поучат и повече да не продават ментета.

Аз лично имам няколко гсм-а които проявяват дефекти от време на време ама не съм тръгнал да ги продавам за "супер запазени,без никакви дефекти"

Link to comment
Share on other sites

АЗ сьщо бих взел тази конфигурациа за мои приател които тьрси точно това но но не искам да се намесвам в диспута .Относно коректностна ние си определяме правилата а имената на некоректнитните триабва да да се опеменяват за да няма други изоряли!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...