Jump to content
BulForum.com

nqkoi da my se namira qko yslivatel4e.. ?


Recommended Posts

ima edno koeto moje i da te ustroi pri mene ama ima6 li si predstava za kvo ti e i kolko e mnogo tva be nman:)))))))) a i predstava za cena :))))) ako iska6 pi6i pm do kolko dava6 :))))))

a ti dai pove4e info za tav deto ima6

Link to comment
Share on other sites

Oftopic

ima edno koeto moje i da te ustroi pri mene ama ima6 li si predstava za kvo ti e i kolko e mnogo tva be nman:)))))))) a i predstava za cena :))))) ako iska6 pi6i pm do kolko dava6 :))))))

 

stom tursi zna4i ima predstawa

 

P.S: ne trupai postowe ot roda alabala portokala dawai po konkretno a ne da 4etem po 100 posta i nisto sashtestweno

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

а на мен ми трябва някой да ми обясни кое за какво е и как се прави :)

че по ми е мерак сам да си направя ;)

Link to comment
Share on other sites

za 30 leva kolko watta be ??? Zna4i ako predlagate dobri ceni i az bih zel ama da e nqkvo (ne markovo) koeto kato go varja v discotekata s kolonite JBL primerno da ne mi vadi zvuk kato na razvalen gramofon... aide davaite linkove harakteristiki raboti kachestvo da vidq dali niama i az da si haresam ne6to... inache za takova ne6to koi ti gleda va6en vid

Link to comment
Share on other sites

ami kraino stapalo tranzistor44eta 2x400 darlington PA1355 ako ti govori ne6to:)

Kolko oma e, sled semica se pribiram v Blagoevgrad. i posledniq pyt kolegata me popita za takav usilvatel (okolo 2x300), no zadylzhitelno triabva da e 4 oma, shtoto tolkova sa mu bas kasite, ako krainoto stypalo e 8 oma moshtnostta shte padne dvoino, tai che ako e 4 oma i vadi realni minimum 300 kazhi kolko stotin leva mu tyrsish.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...