Jump to content
BulForum.com

ASUS 1950pro crossfire


jaxxx

Recommended Posts

на сингал работи нормално в крос при повечето игри не се играе яко артефакти с последните драйвери съм 8.4 и пробвах unreal 2004,COD 4,crysis и farcry само на farcry заработиха без проблеми та въпроса е

има ли драйвери с които картите работят в крос нормално :blink:

Link to comment
Share on other sites

кой те би по главата та да правиш Crossfire. Кажи целият конфиг...

никои не ме е бил просто реших да си продам 8800ГТС-а преди цените да паднат а дъното ми подържа крос и на други 2 компа имам 2 АТИ на асус и реших да не взимам нова карта а да карам с тях докато излезне новото ядро самоче те са леш в крос компа ми е C2 DUO E6750 1333/4M na 3.6 2GB ram DDR2 800

corsair 1080 дъното е Gigabyte P35-DS3P захранване 600w speeze тествах на марк 05 само с една карта

прави 11000 в крос направи 15800 стори ми се малко :wacko: и при активирано A I само far cry вървеше

без артефакти има ли начин да се оправи това :blink: че без A I все едно съм си с едно АТИ няма смисъл

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с по-стар драйвер. Вярвам на xp караш?

с ХП съм като се прибера в плд ще пробвам с драивера от цд то но едвали ще има ефект

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
с ХП съм като се прибера в плд ще пробвам с драивера от цд то но едвали ще има ефект

Нормал ни са ти резултатите,правил съм я тая гимнастика.Ама смисъла е никакъв поне в игрите.

За марковете има разкика,вързал ли си картите с моста.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...