Jump to content
BulForum.com

Buy/Sell


Recommended Posts

Prodavam Video karta Rendition Verite 2200 8MB AGP 2X raboti pod XP, moje da se gledat filmi. I 3D kolonki (qicevidna forma).

 

Tyrsq video karta GeForce2 MX 400 **MB, obache iskam da e probvam dali raboti i na kakvi chestoti raboti syshto shte e dobre da se utochni :D

 

Mersi na vsichki, koito shte se otzovat za pomosht, prashtaite PM, za da ne razvodnqvame temata. I molq da nqma spameri, blagodarq na vsichki.

Link to comment
Share on other sites

Za da ne puskam druga tema tyrsq oshte,

Dynna Platka za SOCKET A 200/266FSB DDR - nqma znachenie za chipseta, moje da nqma golemi vyzmojnosti za overclock, cena do 30 - 50lv.

Ram pamet 256MB DDR 266MHz (nqma znachenie markata) - 40 - 45lv.

Video karta (kakvato predlojite) - 20 - 50 lv.

Procesor 600-1000MHz - T-bird/DURON - 20-50lv.

Cenite gi davam taka zashtoto zavisi kakvo shte se predloji :D

Ofertite molq prashtaite na PM, za da ne se razvodnqva temata :rolleyes:

 

Mersi na vsichki chakam predlojeniqta vi, ne se sramuvaite predlagaite.

Link to comment
Share on other sites

[offtopic]

Ами пише се за ПМ-а за да се знае кой пръв е предложил цена, да не стават недоразумения.

[/offtopic]

Kogato mi prashtat PM az vijdam koga e pristignalo, ima si chas, taka che nqma da stane nedorazumenie ;) Apak i tuk ne stava duma za cena zashtoto te ne mi predlagat cena a mi predlagat stoka, az kazvam cenata za vsqka chark e individulano. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Namerih si video karta, tyrsq drugite charkala, i kutiq do 20lv + zahranvane pone 250W  :wacko:  :rolleyes:

Имам едно дънце.....ама е на сървъра ми...Но....ще се разделя с него срещу 35-38 Български левчета.Поддържа АМД до 900Мхц. Преди 2 месеца му смених кондензаторите. Не че бяха скапани ами просто взех по добри :) VIA чипсет MS 6340 ver:1

Link to comment
Share on other sites

Имам едно дънце.....ама е на сървъра ми...Но....ще се разделя с него срещу 35-38 Български левчета.Поддържа АМД до 900Мхц. Преди 2 месеца му смених кондензаторите. Не че бяха скапани ами просто взех по добри :) VIA чипсет  MS 6340 ver:1

DDR li e?

Link to comment
Share on other sites

DDR li e?

Упссссс грешката е моя :cry SDram e shte otteglq ofertata :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Prodavam Video karta Rendition Verite 2200 8MB AGP 2X raboti pod XP, moje da se gledat filmi. - Все още картата се продава. Цената е 10.99лв :rolleyes: Някой ако се нуждае от такъв "звяр" да пише тук.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...