Jump to content
BulForum.com

requiem for a dream subtitles


rokoboko

Recommended Posts

choveche ... bad news ... prerovil sam celiq net .. nikade nqma subtitri na nqkoi poznat mi ezik ... absolutno nikade ... tarsq gi da kaje otkakto imam cabelen net a tova e ot 3-4 meseca .. nisto...koi li ne sam pital .. da ne govorim pak che nikoi ne ste da se naeme da gi prevede ..qvno treba da platq na nqkoi :) .. nqkoi :? :)

Link to comment
Share on other sites

vij kakvo - az bih se nael da gi napravia, verno goliama igra4ka e, no ne e stra6no, ako

ima6 nujnia software... Ima samo edin problem - triabva mi filma (bez nego ne stava, nali)...

I problema e, 4e i-net dostap imam samo "slujebno" a tuk kadeto ba4kam niama

zapisva4ka, taka 4e niama kak da si go otnesa u nas kadeto da si poigraia s nego...

...ako izmisli6 ne6to... :( :(

Link to comment
Share on other sites

haha - hvana me! Abe 4e sam navit, navit sam - no vaprosa e v svobodnoto vreme.

Da ne stane taka, 4e dokato az se opravia i horata ve4e da sa izvadili dva-tri varianta...

6toto tuka ne stava vapros prosto za prevod na edni subs ot ezik na ezik, a za pasvane

na subs kam film - parvo da se napi6at, posle da se pasnat... 6te padne igra4ka... Probval

li si niakoga? Az si pravih taka edni za film deto go namerih bez subs, no filma be6e na

english (vdiavam go vse pak) i be6e okolo 90 minuten.... ako si navit da riskuva6...

Link to comment
Share on other sites

hm ... navit sam .. az kade li ne sam pital i nikade nikoi ne e chuval za subs za tozi film .. prosto nikade nqma .. az go imam da kajem ot okolo godina i nikade za nikfi subs ne sam chul..daje skapaniak ne moja da nameri .. ninam .. spored men tozi film vse oste nqma nikfi subs taka che nedei se opasqva che ste ima nqkolko varianta .. tvoq ste e edinstveniqt ;) ixxi ..a inache ako imash svobnodno vreme kaji ... btw az za nikade ne barzam .. tai ili inache maika mi pochva da mi zima kabela stoto treba da se uchi :) .. xixi...a inache naistina ne sam probval .. znam che e trudno no ako nqma kakvo da pravish (koeto prosto ne go vijdam kak sha stane :)) moje da se zahvanesh :) ne e zadaljitelno samo ako imash jelanie :).inache v kraen sluchai ste si go izgledam na english .. btw az vse oste ne sam go gledal :) .. no skoro vreme sha go izgledam ne mi puka ;) ..are stiga tolkoz che treba da se spi :.

Link to comment
Share on other sites

ne si prav - ima subs - ama na finlandski, slova6ki, turski i ungarsi - ni edin ot tiah ne govoria...

oba4e 6tom e na english - ima nadejda! moje da opitame. Neka da si opravia ne6tata i 6te ti

se obadia da uredim Cd-to... stava li?

Link to comment
Share on other sites

ne si prav - ima subs - ama na finlandski, slova6ki, turski i ungarsi

 

imenno za tova govorq .. :) ... te takifa subtitri ima che obsto vzeto nqma ;) tova imah predvid ... pak i kakto vidjash ne si edinstveniqt koito ne govori tezi ezici :)...az veche pochnah da se chuda dali da ne go izgledam.. a az izlgedam li go nachhi ne mi trebat subs ;) ...taka che ako vse pak namerish nekfo svobodno vreme svirkai :) dano dotogava ne sam go gledal veche na english :) xiix :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...