Jump to content
BulForum.com

Продавам хдд 80 гб пата


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Още ли се продава диска? Интересува ме дали EIDE са си стандартните ИДЕ-та или има нещо по-специфично?! Лоши сектори има ли харда? Колко време е използван? Има ли остатъчна гаранция? Евентуално 2-3 дена Buy back?! Очаквам отговор...

Link to comment
Share on other sites

ми все още вина ми е на тоя хард. зел съм го ноември или декмври 2004г=>гарция нъц

чипсет под и815 или аналогичен може да не го разпознае (за 440 е доказано че не го разпознава/хваща въобще)

 

Short for Enhanced IDE, a newer version of the IDE mass storage device interface standard developed by Western Digital Corporation :D ... повече инфо
Link to comment
Share on other sites

Моето дъно е Gygabyte GA-7VAX-A, спецификация може да се види тук

Ще ти бъда благодарен ако ми кажеш дали дъното ми ще разпознае този хард диск и от там нататък да се договорим. :punk

Link to comment
Share on other sites

Моето дъно е Gygabyte GA-7VAX-A...Ще ти бъда благодарен ако ми кажеш дали дъното ми ще разпознае този хард диск...

100%

Link to comment
Share on other sites

Колега, на 40лв. можем да си стиснем ръцете, но искам 2-3 дена money back, за да мога да го тествам, тъй като хард диска ще работи на сървър, който работи non-stop. Ако си съгласен до ден-два ще го взема! Очаквам отговор...

Link to comment
Share on other sites

Колега, на 40лв. можем да си стиснем ръцете, но искам 2-3 дена money back, за да мога да го тествам, тъй като хард диска ще работи на сървър, който работи non-stop. Ако си съгласен до ден-два ще го взема! Очаквам отговор...

колега ... за 40лв предпочитам да не си преинсталирам копма. гаранция не мога ти дам щот съм виждал хора да горят дискове за 10мин.

Link to comment
Share on other sites

В момента не мога да заделя повече от 40лв, ако не те устройва си търси друг купувач. Това е от мен. Успех с продажбата...

Link to comment
Share on other sites

колега ... за 40лв предпочитам да не си преинсталирам копма. гаранция не мога ти дам щот съм виждал хора да горят дискове за 10мин.

 

... интересно как ги горят тея дискове за 10 мин. :blink:

Link to comment
Share on other sites

... интересно как ги горят тея дискове за 10 мин. :blink:

без да искат :tongue

ако искаш мога ти демонстрирам за под 10 мин, само дай хард :pirate

Link to comment
Share on other sites

Диска е закупен от мен.

Много съм доволен - изключително коректен продавач.

 

... интересно как ги горят тея дискове за 10 мин. :blink:
... предполагам включват и гори :)...
Link to comment
Share on other sites

... предполагам включват и гори :)...

не е баш така, свързано е с настройки в биоса ;)

Диска е закупен от мен.

Много съм доволен - изключително коректен продавач.

благодаря за препоръката, но наистина мисля че е време са локне темата

Link to comment
Share on other sites

Диска е закупен от мен.

Много съм доволен - изключително коректен продавач.

Не искам да спамя темата, но кое е коректното на продавача?! Още преди семица му предлагах да го купя за 40лв и тогава не се съгласи и в крайна сметка пак го даде за толкова! Това е лично мнение разбира се, честито на купувача, със здраве да си го ползва и да внимава да не го изгори! :)

Link to comment
Share on other sites

Не искам да спамя темата, но кое е коректното на продавача?! Още преди семица му предлагах да го купя за 40лв и тогава не се съгласи и в крайна сметка пак го даде за толкова! Това е лично мнение разбира се, честито на купувача, със здраве да си го ползва и да внимава да не го изгори! :)

колега ... ходи са скрий някъде

професионалисти-фенове-на-линукс/бсд които не могат да отворят готови линкове и да прочетат за 5 мин малко инфо, а само искат ... всичко (намаления/тестове/гаранция/допълнително инфо) въобще не ме итересуват

на теб пък специално никога нищо нема ти продам, така че видиш ли че продавам нещо хич и не поглеждай темата

тарикат отворен

 

edit: и сметка ша ми държи

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...