Jump to content
BulForum.com

Продавам/Заменям


Recommended Posts

Интересувам се, но дай малко повече информация - къде и кога е произведен, сплит система ли е (тоест с външно и вътрешно тяло), инверторен или конвенционален, колко годишен е, работи ли нормално, на колко волта работи. И последно - сигурен ли си, че това което си посочил е модела защото гоогле нищо не изкарва.

И би било добре ако сложиш и една снимка. Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се, но дай малко повече информация - къде и кога е произведен, сплит система ли е (тоест с външно и вътрешно тяло), инверторен или конвенционален, колко годишен е, работи ли нормално, на колко волта работи. И последно - сигурен ли си, че това което си посочил е модела защото гоогле нищо не изкарва.

И би било добре ако сложиш и една снимка. Благодаря.

klimatika e vnesen predi godini to4nata godina na modela trqbva da e potarsq s van6no i vatre6no tqlo,transvormator ot 220v kam 110v vav kutiq za van6en montaj, distanciono . trabite se poxabixa pri demontaja .rabotil e okolo 3 godini v ofis no e smenen za po mo6ten kakto sam poso4il trabva dolivane na freon+montaj i dve batreriki za distanciata

Link to comment
Share on other sites

klimatika e vnesen predi godini to4nata godina na modela trqbva da e potarsq s van6no i vatre6no tqlo,transvormator ot 220v kam 110v vav kutiq za van6en montaj, distanciono . trabite se poxabixa pri demontaja .rabotil e okolo 3 godini v ofis no e smenen za po mo6ten kakto sam poso4il trabva dolivane na freon+montaj i dve batreriki za distanciata

Щом е 110 волтов не се интересувам.

Успех с продажбата.

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Щом е 110 волтов не се интересувам.

Успех с продажбата.

Благодаря.

4e as ne sam 4uval za klimatik qponsko proizvodstvo na 220 v

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност, само, че това което четеш в нета и това което е в действителност има малка разлика. Има голяма вероятност на Японския ти климатик на 220в за БГ пазара да пише made in PRC ili Taiwan....(99% от предлаганото в П-в магазини).Човека има пред вид, че е Японски произведен за японския пазар => 110в 60хз. Не разбрах инвертор ли е ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...