Jump to content
BulForum.com

Продавам HTC P3600


Recommended Posts

Продавам HTC P3600.Перфектен вид,ползва се с протектор.Няма забележка.Комплекта е пълен: стилус,зарядно,дата 2GB SD карта,кабел,диск със софт,TomTom на CD за HTC-то,слушалки,много книжки и така на татък.

GPS и Wi-Fi работят перфектно.

В момента е с WM6 info: http://www.youtube.com/watch?v=SZYZWsCARJA...feature=related

Мога да дам гаранция 3 месеца към магазин на мои познат.

Инфо: http://www.mobibg.com/index.php?what=mobile&model=1362

Нямам с какво да го снимам в момента но при първа вазможност ще сложа и снимки.

За връзка:

Skype-MorganCreek666

ICQ-288835888

Гр.Пловдив

Цена 590 ЛВ -коментар в рамките на нормалното

Мога да дам гаранция 3 месеца към магазин на мои познат.

Работя с Ekont

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

имаш лс колега заинтересувана съм

 

_____________________________________

 

Друг път избягвай подобни постове...

 

14. Забранени са постове от сорта "имаш мейл", "имаш ПМ" и т.н. Такива постове се наказват с warn и moderated при ПЪРВО провинение така че моля - вземете го предвид.
Link to comment
Share on other sites

Civic, колко акаунта си регистрирал във форума? Civic, MorganCreek... До тук май два... Като на MorganCreek имаш три предупреждения за нарушаване на правилото да не се вдига тема в Купува/Продава. Реши си проблема, като регистрира нов акаунт, а?

 

Но да видим - взел си си поука и с вдигането на темите, а? Хитър си? А ние сме прости...

 

На 19 април пускаш обявата си, до първи май няма никакъв интерес към нея... На втори май се "сещаш" да пуснеш снимките на стоката - айде да не е вдигане на темата това, да приемем, че наистина не си имал възможност по-рано да я снимаш. Ще си затворим очите. Обаче изведнъж на същия втори май във форума се регистрира Kingpin83 и тутакси, още с първия си пост тук, проявява интерес към стоката ти. Бахмааму. Може би се е регистрирал спецално за да купи от теб? Да видим от кой IP адрес пише "заинтересуваната" - ха - от същия от който и ти си пуснал поста със снимките! Интересно... Роднини ли сте или е чисто съвпадение? Дано да е второто, макар че да е съвпадение, да е съвпадение, ама колко да е съвпадене... Като се има предвид, че имаш вече два акаунта, от които единия вече е отнесъл 60% за вдигане на обяви... Айде да сме прости ние, ама колко да сме прости... Какво следва сега - след поста на Kingpin83 и след два-три дена ти ще сложиш един пост в отговор на неговия, нещо в смисъл "малко даваш" или дори "отговорих ти на ЛС"... и хоп - обявата ти пак на първа линия, а? Тарикат си, а другите са идиоти...

 

П.С.- За да не ми говориш глупости, как Civic и MorganCreek не са акаунти на един и същи човек, да видим ICQ-то на MorganCreek - 288835888... Какво ICQ си дал в обявата си тук?

 

...

ICQ-288835888

...

 

Пак 288835888... Ъ?

Link to comment
Share on other sites

Civic, колко акаунта си регистрирал във форума? Civic, MorganCreek... До тук май два... Като на MorganCreek имаш три предупреждения за нарушаване на правилото да не се вдига тема в Купува/Продава. Реши си проблема, като регистрира нов акаунт, а?

 

Но да видим - взел си си поука и с вдигането на темите, а? Хитър си? А ние сме прости...

 

На 19 април пускаш обявата си, до първи май няма никакъв интерес към нея... На втори май се "сещаш" да пуснеш снимките на стоката - айде да не е вдигане на темата това, да приемем, че наистина не си имал възможност по-рано да я снимаш. Ще си затворим очите. Обаче изведнъж на същия втори май във форума се регистрира Kingpin83 и тутакси, още с първия си пост тук, проявява интерес към стоката ти. Бахмааму. Може би се е регистрирал спецално за да купи от теб? Да видим от кой IP адрес пише "заинтересуваната" - ха - от същия от който и ти си пуснал поста със снимките! Интересно... Роднини ли сте или е чисто съвпадение? Дано да е второто, макар че да е съвпадение, да е съвпадение, ама колко да е съвпадене... Като се има предвид, че имаш вече два акаунта, от които единия вече е отнесъл 60% за вдигане на обяви... Айде да сме прости ние, ама колко да сме прости... Какво следва сега - след поста на Kingpin83 и след два-три дена ти ще сложиш един пост в отговор на неговия, нещо в смисъл "малко даваш" или дори "отговорих ти на ЛС"... и хоп - обявата ти пак на първа линия, а? Тарикат си, а другите са идиоти...

 

П.С.- За да не ми говориш глупости, как Civic и MorganCreek не са акаунти на един и същи човек, да видим ICQ-то на MorganCreek - 288835888... Какво ICQ си дал в обявата си тук?

Пак 288835888... Ъ?

Така!!!.Имам забрана да влизам в този форум,без никой да ми каже защо.Да, имам наказания, но за последното незнайно за какво ме баннаха по IP.MorganCreek е мой, но не мога да влизам с него.

Сега ползвам програма, с която мога да си сменям IP-то с каквото искам по мой избор.Нямаше да стават тези неща, ако ми бяха обяснили защо съм баннат или да ме предупредят нямаше да стане така.Kingpin83 не е мой, просто му помагам с темичката :).Та имам и още един акаунт, който го ползвам от време на време :)Ако (модераторите,администраторите)бяха коректни .................... :)

МАХАЙТЕ МИ БАННА И ДА ПРИКЛЮЧВАМЕ С ГЛУПОСТИТЕ :) :) :)

АКО ИМА ОЩЕ НЕЩО НА ЛС МОЛЯ

Link to comment
Share on other sites

Айде моля не се прави на ощетен и ударен... Бил си предупреждаван точно четири пъти... Като си натиснеш процентчето под синичките квадратчета отдолу на аватара ти и хоп - обясненията кой, кога и ЗАЩО ти е сложил предупреждение... Така че... Колко пъти може да се направи компромис на един човек?! Не и безброй. Като стане ясно, че не взима от думи и си взима пътя. Това е. Програми, мограми... файда няма. Както виждаш винаги лъсва на маймуната червения гъз рано или късно. И пак си взима банана...

 

Всичко останало - майната му, не ме тресе толкова... правила-мравила... ъпове, мъпове... ама да се опитва някой да прави на тарикатче и да прави останалите на балъци - е това изобщо не го трая. И този ти акаунт отгърмява. И следващия ще отгърми... изобщо не си прави илюзии.

 

Kingpin83 - твой, не твой... изобщо не ме интересува. Помагал на теб, ти помагаш на него - оправяйте се. Ако не си ти, а някой който си направил на балък да ти помага - още по-зле за него. Да научи твоите тарикатлъци как се пишат на неговия гръб и има ли той файда от тях.

 

ЕТО ТИ ОЩЕ ЕДИН БАНАН И ПРИКЛЮЧВАМЕ С ГЛУПОСТИТЕ. :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...