Jump to content
BulForum.com

продавам парфюми


Recommended Posts

За да не откривам нова тема пускам в тая още няколко парфюма.

За мъже:

Lancome Hypnose 100ml - 60лв

За жени:

Emporio Armani 100ml - 60лв

Nina Ricci Love in Paris 80ml - 60лв

Link to comment
Share on other sites

нали уж си склонен да коментираш - ако имаш 50 милилитра разфасовка за 20 лева съм съгласен да я взема - говоря за същия парфюм

Link to comment
Share on other sites

само 100ml е разфасовка и си е на 40лв, не мога за по-малко да ти го дам. И бях склонен да коментирам като цените бяха на 50лв, вече не мисля че има какво да се коментират цените.

Link to comment
Share on other sites

нека да позная аз , от митницата или внесени от чужбина но понеже не плаща наем са такива цените или в краен случай са тестери

Link to comment
Share on other sites

нека да позная аз , от митницата или внесени от чужбина но понеже не плаща наем са такива цените или в краен случай са тестери

....или турските ментета!!

Link to comment
Share on other sites

парфюмите си се водят тестери и се ограмотете малко защото такива тестери в интернет са над 100лв. Нека пишат само заинтересовани хора, а и парфюмите са от чужбина, но не са турски ментета

Link to comment
Share on other sites

абе дребни тарикатчта до кога ще се опитвате да пробутвате боклуци , разликата между тестер и оригинален парфюм е от тука до луната , просто тестера трае много по малко , мирише по 1 час и после край това се уточнява още в началото на темата . как до сега 1 откровено не е казал че продава боклуци които вкарват от турция на килограм и ги продава на 100% горница ....... :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

парфюмите си се водят тестери и се ограмотете малко защото такива тестери в интернет са над 100лв. Нека пишат само заинтересовани хора, а и парфюмите са от чужбина, но не са турски ментета

Вместо да наричаш хората неграмотни и да остроумничиш можеше да обявиш какво точно продаваш!!!

Link to comment
Share on other sites

парфюмите си се водят тестери и се ограмотете малко защото такива тестери в интернет са над 100лв. Нека пишат само заинтересовани хора, а и парфюмите са от чужбина, но не са турски ментета

Кво да се ограмотяваме бе пич,знаеш ли колко като тебе се опитаха да забогатеят с тези боклуци.

Вече и децата в училище знаят,че на турския фри шоп се продават парфюмчетата ти за 5-10 евро.

Кво се праиш и ти,пускаш първа цена 70лв после слизаш на 45лв и пак имаш минимум 10лв печалба в бройка. :lol:

Всеки знае,че истинските парфюми са около 100-тачка,и въпреки това като не можем да си го позволим си купуваме ментета с копиран аромат, но с 10 пъти по малка трайност.

Скоро си взех едно черути за 20-тина лв. ,след като го отворих и се напръсках му падна емблемата на шишето,да не говоря, че трябва да се полея с него за да ухая поне 4-5часа.

И твоите са същите кво се праиш,шитвай ги на момчето ,къде ти дава 20лв и се отървавай,балъците свършиха.Или даваш евтино и спираш да ни лъжеш или потъваш с няколко бройки,с които ще се пръскаш.

 

Тука тряя вече да сложат модераторите едно правило за заключване на теми за продажба на парфюми.

Аман вече от начинаещи търговци.

Не разбрахте ли,че всеки знае от къде идват парфюмите ви и колко са качествени.

Link to comment
Share on other sites

дори да ме накажат с уорн все тая , дори настоявам да ми го сложат за спам щото откровено си спамя ама не мога да се сдържа

 

 

 

пич ти някъв вид олигофрен ли си бе ?!?!!?

разликата между тестер и парфюм е огромна , затва не излизай с подобни селски номера , тестера е колкото да усетиш аромата на парфюма , да не говорим пък че тестерите принципно са без капачки а твоите най-вероятно са с капачки което пък значи че продаваш нещо което дори не е тестер , изпуснал си влака тая далавера с тия парфюми беше миналото лято ....... тогава куцо киораво и сакато продаваше подобно турски боклуци , има и от полша които са 1:1 с оригинала и са по нетрайни и от пръдня , затва ходи си продавай другаде стоката :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...