Jump to content
BulForum.com

Искаме да се научим да танцуваме


snejko

Recommended Posts

Работата е следната... аз и моят приятел имаме огромно желание да се научим да танцуваме танго и валс, но нямаме време да ходим на танци, а и в момента нямаме нужда да учим други видове танци. Работата е там, че тези танци ни трябват за едно конкретно събитие, където искаме да се представим добре, но и двамата си нямаме грам понятие за какво става дума. Въпросът ми е знае ли някой към кого мога да се обърна, за да вземем няколко частни урока, в които да ни се изяснят основните стъпки, да се научим как да се движим един спрямо друг, също и да ни се дадат идеи за някаква примерна "хореография" т.е. нещо по-разчупено и ефектно, което би могло да привлече вниманието... оффф сигурно звуча много смешно на някои хора.... ама... все пак ще съм благодарна, ако някой ми даде каквато и да е информация за човек, който може да ни свърши тази работа. Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gifПо принцип се брои раз , два , триииииии и се повтаря, също така можеш да си потърсиш как се танцува и да погледаш например тук..... а и още нещо, първаначлно тренирайте боси с твоя приятел, за да не те настъпи и да ти чупи нещо, че след тва кво ща прайм..... айде успех mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...