Jump to content
BulForum.com

Зарядно за Casio Exilim EX-Z60


goltak

Recommended Posts

Здравейте,

един приятел си загубил зарядното за гореспоменатия модел фотоапарат и ме кара да ровя из нета да му търся, аз като видях на какви цени са оригиналните се зарадвах, че моя апарат е с АА батерии, та искам да попитам има ли някакви универсални зарядни, с които да може да се зареди батерията на този фотоапарат, някои ако знае и ми даде насока, много ще помогне.

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Щом не е му АА батерията ами литиево-йонна(си мисля),трябва оригинално!Ако не ориваш на руския пазар има боклуци колко щеш,ама най много от тях да си купиш след това и батерия и зарядно!Така,че золожи на сигурно и си купи свясно,оригинално зарядно,освен ако не е по скъпо от апарата :D

Link to comment
Share on other sites

Щом не е му АА батерията ами литиево-йонна(си мисля),трябва оригинално!Ако не ориваш на руския пазар има боклуци колко щеш,ама най много от тях да си купиш след това и батерия и зарядно!Така,че золожи на сигурно и си купи свясно,оригинално зарядно,освен ако не е по скъпо от апарата :D

 

Ми гледам ги нови са 70-80лв., просто няма смисъл, прекалено е скъпо, пък и не съм от Пловдив за да видя на Руския пазар.

 

Други предложения.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...