Jump to content
BulForum.com

Каско-къде,защо и как?


geraldo

Recommended Posts

Здравейте реших да си направя пълно автокаско на автомобила и търся вашия съвет за мястото.Къде са застраховани вашите коли?Доволни ли сте и защо?Плащат ли адекватно за щети/кражба?

Link to comment
Share on other sites

аз съм в армеец от доста години , всъщност всичките ни коли винаги сме ги застраховали там и досега не сем имали никакви забележки , плащат си навреме и плащат реални суми , а за дългогодишни клиенти отстъпките са добри

Link to comment
Share on other sites

1 глас за армеец!Някой друг?Чувам,че булинс били едни от най-сигурните при евентуална кражба,а с щетите как са?Има ли някой впечатления от тях?

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм много доволен от ДЗИ и за мен по-добри от тях няма.

 

И аз съм към тях и се надявам да не разбирам колко са добри. Дано да няма аварии.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм към Армеец обаче още не мога да кажа впечатления щото не се е налагало за щастие... Говорат че са точни, дано никога не ми се налага да разбирам обаче...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте реших да си направя пълно автокаско на автомобила и търся вашия съвет за мястото.Къде са застраховани вашите коли?Доволни ли сте и защо?Плащат ли адекватно за щети/кражба?

 

 

уточни първо каква е колата!!! всяка компания има различни условия за различните видове автомобили според година на производство, марка и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Колата е мазда 323ф 96год.

 

предполагам 1489 см3 е обема на мотора. ако е така оценката за колата идва някъде 3700-5000 лв в зависимост от екстрите.

коя е датата на първа регистрация?

Link to comment
Share on other sites

5000-застрахователна сума

еднократно премия 449 лева

 

на вноски 480,4 вноски по 120 лева

Бул Инс

 

а маркировка (54лв.) има ли?

Link to comment
Share on other sites

мда задължително за да ти се носи риска кражба на МПС-то

иначе е 50 лева,но ако имаш стара маркировка е 20лева(трябва да е секюрити марк ;))

Link to comment
Share on other sites

мда задължително за да ти се носи риска кражба на МПС-то

иначе е 50 лева,но ако имаш стара маркировка е 20лева(трябва да е секюрити марк ;))

 

и като теглиш чертата колко става ?

 

за 5000 застр. сума мога да му предложа 380-еднократно или 4 вн. по 100 и това без никаква маркировка. може и по-ниска премия, но зависи от датата на производство на колата

Link to comment
Share on other sites

Аз съм в Алианц,до сега само веднъж ми се е налагало(на предишната кола) да ползвам обезщетение.

Поражения 3 дупки от градушка.Дупките бяха забележими само при чиста кола,ако е прашна нищо не личи-смятайте какви са били.Сумата,която получих беше 320лв. :D По описание ремонта беше китосване и боядисване на покрив и преден капак.Не се заяждаха изобщо,снимат,пишат и след 10 раб.дни по сметката ти пускат кинтите.

За сегашната ми кола,оценката е 5000лв,годишната премия е 400лв, вноските си ги направих на 6м по 200лв.,но може и на 3м.Оскъпяване НЯМА.Колкото е годишната,толкова е и разбитата месечна.Маркировката е безплатна,пръскат си лепят си стикерите,нищо не плащаш.

Link to comment
Share on other sites

ми кво става зависи на вноски или еднократно ако е на вноски от първата вноска+маркировката това става

 

 

иначе за твоето предложение зависи коя компания то за маркировката може и да не си я прави но не е хич препорачително щото знае ли се несе ли знае;)

Link to comment
Share on other sites

ми кво става зависи на вноски или еднократно ако е на вноски от първата вноска+маркировката това става

иначе за твоето предложение зависи коя компания то за маркировката може и да не си я прави но не е хич препорачително щото знае ли се несе ли знае;)

 

има фирми които не изискват маркировка

Link to comment
Share on other sites

има да в крайна сметка момчето си решава аз просто му пиша това което го интересува ако има други въпроси да пита

 

 

maxim тва към коя компания дето предлагаш офертата че ми стана интересно ???

Link to comment
Share on other sites

в армееца вноските може да си ги внасяш когато имаш пари в рамките на 1 година естествено трябв да ги внесеш

Link to comment
Share on other sites

maxim тва към коя компания дето предлагаш офертата че ми стана интересно ???

 

това в Дженерали, но ако иска може и в друга компания-избора е голям!

 

п.п. ако колата е на възраст под 12 г. мога да предложа 4 вноски по 75 лв или еднократно 300 лв

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...