Jump to content
BulForum.com

Wireless NAT


DELUXe

Recommended Posts

В момента си деля интернета през NAT с кабели, възможно ли е да сложа безжични ланки на PC-то (рутър) и да праща до настолното ми PC нет? Като и на настолното ще бодна една безжична ланка.

Мисля, че трябва да стане. Някой пробвал ли е и има ли по специални настройки или е като жичния NAT?

Link to comment
Share on other sites

6e stane. no 6to ne vzeme6 prosto edin wireles router i lanki za drugite pc-ta i vsi4ko 6e ti e po lesno. edin router ve4e se namira i za 60lv

На рутара няма как да му сложа HDD от там и няма как да пусна апаче :) Пък и си е гъзарийка да си имаш сърварче и като не си си вкъщи а на работа примерно, трябва ти някакво инфо, но няма къде да го сложиш или не ти се занимава... влизаш в сърварчето и хоп инфото вече е вкъщи :lol: мързела е голямо нещо.

 

Едит: То като се замисля и по твоя начит трябва да стане, но защо като имам готов рутър да купувам друг :) И парите са си пари... скръндзата и тя е голямо нещо.

Link to comment
Share on other sites

На рутара няма как да му сложа HDD от там и няма как да пусна апаче :) Пък и си е гъзарийка да си имаш сърварче и като не си си вкъщи а на работа примерно, трябва ти някакво инфо, но няма къде да го сложиш или не ти се занимава... влизаш в сърварчето и хоп инфото вече е вкъщи :lol: мързела е голямо нещо.

 

Едит: То като се замисля и по твоя начит трябва да стане, но защо като имам готов рутър да купувам друг :) И парите са си пари... скръндзата и тя е голямо нещо.

i za kvo ti e toq server,zaema mqsto brum4i i oste kup gluposti ,a informaziqta si e prihvurlqi s flashka

Link to comment
Share on other sites

i za kvo ti e toq server,zaema mqsto brum4i i oste kup gluposti ,a informaziqta si e prihvurlqi s flashka

Дам като се замисли човек си е само занимавка. Пък и много бързо ми омръзна и ще се опитам да го продам :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...