Jump to content
BulForum.com

imam problem s doom3 alpha


zaq

Recommended Posts

Tva e demo i trugvat samo 3 karti pi4 :) Ne puskai single player ili tam kvot beshe shtoto zabiva iako :angry:

Kato startirash igrata izvikai si konzola s ` i pishi : map e3/e3_1 Tva e za parvata karta. Kato promenish poslednata cifra na 2 e za vtorata i 3 e za tretata. BTW mislq 4e tva demo e bugavo dosta shtoto mi nasi4a zverski na P4 1,7Ghz s GeForce4 :blink: Ina4e igrata e ludnica.Po tva spor nqma ;)

Link to comment
Share on other sites

ami tragva i dava bial ekaran

a v sinia prozoretz v na4aloto deto zarejda mi dava

 

 

ERROR: GL_SelectTexture: unit = 1

********************

Error during initialization

 

 

P.S. neznam za6to

Link to comment
Share on other sites

S kakva video karta si bre 4ovek??? Ako e nqkva slaba hi4 ne se i habi da go puskash.Probvai i dali ne si go extractnal kofti neshto. Neznam. Moje da e ot 1000 neshta. No spored men e glavno ot tvoiata konfiguraciq... Neznam moje i na men da mi ia dava tazi greshka v siniq prozorec v na4aloto no nemoga da ia vida mnogo burzo se maha :).Znam samo 4e na men mi trugva (nasi4aiki) i ne e ot demoto B)

Link to comment
Share on other sites

ERROR: GL_SelectTexture: unit = 1

********************

Error during initialization

Tazi greshka ia dava v slu4ai 4e nqmash instaliran OpenGL draiver ili videokartata ne ti podarja takiva gluposti.Hubavo se zamisli da naistina ne e ot videoto....

Link to comment
Share on other sites

awe Ael opravih go drapnah novite diveri ot NVIDIA

i tragna kato med i maslo................10X...................

 

 

 

P.S. i ako moje6 da mi kaje6 kak se minava vtorata karta

tam ima vrata s kod,da znae6 kav e koda????????????????

Link to comment
Share on other sites

Nesam imal nervi da tursa koda. Napravih si ia na nai niskata razdelitelna (640x480),nabuzih si procesora na 2,0 GHz i pak mi nasi4ashe.Neznam ti kak ia igraesh :huh: a Opita li tretata karta. Napravo e ludnica. Izigrai ia i gledai film4etata...

Link to comment
Share on other sites

Dude kak uspq da ia podkarahs na 1024x768 ?!?!? :blink: 4e tq poddarja samo 640x480 i 800x600.

 

P.S. Moje i da nqma kod za taia vrata.Vse pak e demo i mojebi taka trqbva da svurshva nivoto.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...