Jump to content
BulForum.com

Cabal Online


Yorikkk

Recommended Posts

мен не ми хареса иначе е играх лятото бавно се дига само тва не ме изкефи де иначе е яка

Това определено е проблем на играта! Дига се адски бавно. И то да бяха 60-70 левела като в WoW да кажем еми нормално е. А те са 170 левела?! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Това определено е проблем на играта! Дига се адски бавно. И то да бяха 60-70 левела като в WoW да кажем еми нормално е. А те са 170 левела?! :blink:

 

Като вдигнеш до към 70-80ти лвл и почваш само гринд(като във всички други фрии мморпг) :)

Link to comment
Share on other sites

станах 37лв. и влезнах в гилдията Nosgoth... голяма гилдия са, все български чеда :bgrin: и са разговорливи, готови да помагат, ако се наложи... сесията мина, стига да не съм на работа започвам да вдигам стабилно :pirate

Link to comment
Share on other sites

аз писах в първият пост да играете в Марс, ама кой да чете... :) в Марс има две големи БГ гилдии, пък и аз съм там :bgrin:

ако все пак някой е там да се обажда сборим зверчетата :lol:

800744_t.jpg

ne Yorikkk ne 4e ne sam 4el ami si igraq ot sredata na septemvri tam :P

Link to comment
Share on other sites

Ако човек иска да има свестен герой гринда почва доста по-рано - още като могат да се носят adept итеми за скил експи ^^

Може ли на разбираем език? :bgrin:

 

И аз ще снимам моя герой само да си сложа новия Sword.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

имам проблем с регистрацията на акаунта линкът който е даден горе не ми отваря нищо регистрирах се в сайта от който свалих играта но това е различен акаунт от този който ми е нужин за да играя някой ако може да даде линк към мястото където да си направя акаунт ще сам много благодарен благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

в главната страница на офциалния сайт горе в дясно има register

регистрацията е обща за играта сайта и форума ;)

 

п.п. пак се зарибих :D

остажат ми 10 скил левела до комплитър :) а и в епизод 2 дропа е доста по добър от преди. и с тея хелпър куестове съм зарит с червени корове и дигнах доста скил левели докато ги правех :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Абе някой знае ли как стоят нещата с продаването на Alz за истински пари. Гледам върват спам реклами на чата отдолу 60 долара за 100kk Alz. Ама т'ва ми е прекалено много. Няма ли някви оферти за 10-20kk Alz за 10-20 долара примерно?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...