Jump to content
BulForum.com

Продавам монитор Samsung Syncmaster 750 s


Recommended Posts

Купих монитора от fiko_pld ( юзер във форума) на 05.01.2008 като той твърдеше, че е перфектен. Предоверих се на въпросният господин ( знам само че се казва Филип). И в последствие установих, че на екрана му има няколко драскотини и в десният край се вижда леко потъмняване на картината. Тъй като на мен ми трябва перфектен монитор го обявявам за продажба - ЦЕНА 10 лева. Контакти на ЛС. Няма и захранващ кабел. Снимки в темата на fiko_pld http://www.bulforum.com/index.php?showtopic=61867

 

пп. Не купувайте от fiko_pld или ако го правите си отваряйте очите поне на четири.

Link to comment
Share on other sites

Колеги извинявайте за OFF TOPICA :).

 

Вие си направете сметка кой е прав и кой не е.Пускам тема ,че продавам монитор,перфектен ,поне при мен беше перфектен .Незнам как така изведнъж са възникнали проблеми при купувача в случая "Ovid".

 

Нещата седат така:

 

Пише ми на личния SKYPE ,колегата "Ovid" да се разберем за монитора да му го закарам в тях ,да го тества да го види и евентуално ако му хареса да го закупи.Така и стана :Закарах му го видя го пусна го настройва ше го и т.н..Думите му бяха "Samsung са много здрави машини ,много ми харесва взимам го".Плати ми ,уставих му монитора доволен по живо по здраво и се разделих ме .И изведнъж почнаха проблемите.Може да прегледате темата дали някаде съм споменал за ЗАХРАНВАЩ кабел.

Това забрана ли е "Колеги не купувайте от него !!! ".Защо някой друг не ми се е оплакал.Продал съм десетки джунджорий от форума и съм продал десетки.Всичко на място се гледа.Пък аз от къде съм сигурен ,че ти в последствие не си направил няква шмикирия по твойта логика ,да ме обвиняваш ?

 

Айде моля да ме извиниш колега ама и ти незнаеш какво искаш.При мен нямаше проблем монитора ,а ако изкаш след закупване ,ако изникне проблем си вземи нов с ГАРАНЦИЯ

Link to comment
Share on other sites

Да вярно е докара ми монитора да самсунг са много здрави монитори ( аз имам 550b купен 1999 година бачка си перфектно) и да признавам аз се предоверих. Но господина ( Филип) още от самото начало ме е лъгъл че монитора е перфектен но това не е вярно и той много добре го знае. Ако бе истина това което fiko_pld пише сега нямаше да продавам монитора, който закупих от него с 25 лв загуба!

 

пп Но защо да те обвинявам това което пишеш няма смисъл на мен просто ми трябва перфектен монитор. Този който ми докара ( без захранващ кабел) не е такъв за това и го продавам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...