Jump to content
BulForum.com

Волейбол-питане


Recommended Posts

Здравейте, интересува ме има ли в Пловдив зали където може да се играе волейбол , като се заплаща за залата ....и събират ли се хора да играят, всъщност пове4е ме интересува второто , защото даже и да има зала , ще ми е малко трудно да събера хора за два отбора , но имам няколко 4овека в предвид с който евентуално бихме могли да се вклю4им към някой отбори ...

Благодарско предварително !

Link to comment
Share on other sites

И волейбол се играе обикновено 12 човека ;) . Абе кат си платиш ако щеш и на народна топка мойш си играйш. Като кажеш че искаш да играете волейбол махат вратите и слагат мрежата за волейбол.

 

btw играли сме волейбол в тая зала преди месец, два.

Link to comment
Share on other sites

Ти си играл преди месец два, аз съм играл 6 години в нея по два пъти на ден в Локото. Но както и да е. Явно знаете повече от мен... Успех на момчето с търсенето на зала

Link to comment
Share on other sites

Ти си играл преди месец два, аз съм играл 6 години в нея по два пъти на ден в Локото. Но както и да е. Явно знаете повече от мен... Успех на момчето с търсенето на зала

Ами не се у4удвай , ако има нов собственк , на4и може има нови условия ...на времето много неща бяха разли4ни , ина4е я знам и аз тая зала , мислех 4е я ползват само за футбол , трябва да мина да питам , дали и кога се играе волей ?

Link to comment
Share on other sites

Собственика е един и същ, телефона в залата мога да ти го дам на ЛС за да се обадиш. Преди седмица се видях с президента на отбора, не се сменят ей така. Ако искаш пиши да ти дам един телефон в залата и те да ти дадат телефона на този, който я отваря вечер за групите. Часовете по принцип са след 18.00 защото преди това тренира волейбола вътре. За съботите и неделите сигурно става със записване. Изгубих телефона на този, дето организира групите, но мога да ти дам телефона в залата да се обадиш на секретаря на ВК Локомотив :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...