Jump to content
BulForum.com

Продавам ALL-IN-WONDER® RADEON


Recommended Posts

Продавам ALL-IN-WONDER® RADEON AGP

 

ATI Site

Някакво прилично review

 

90 лв.

 

Без кабели за входовете и изходите - не съм ги и имал...

Със DVI преходник.

Купена е преди точно 2 години [ ;-) за 125$ ]

Като графична карта не е по-слаба от GF 2 MX 400 (и то не с downclock-нати памети - както бяха много такива карти) даже на 32 битов цвят ги биеше заради по-добрата архитектура на ATI по онова време. За мен е по-добра от всяка GF 2 MX карта! Особено като се вземе предвид качеството на изображението и 2D и 3D (при ATI винаги е зависело и от това кои драйвери ще сложиш though). Май излизаха 3300 точки на 3D Mark 2001 SE ... не помня

Определено качествата на тази карта не са в момента в GPU то - но и то не си е за изхвъркяне - Radeon 7200 си е ( а НЕ 7000 - който е орязан )

Вграден на картата Стерео TV tuner с много добро качесто.

Който се интересува в момента ще може да я погледне картата - тя ми е на машината и ще я сваля от нея...

Ключов елемент на тези карти е един чип ;-) Rage Theater 2 се казва и осигурява прекрасно VIVO ...

Клоковете са 166 ядро 166 памет

Връзката с аудио картата се прави много добре на тази карта понеже има подходящи конектори на самата платка и се пуска аудио кабел като за CD вътре в кутията на компютъра...

 

Продавам картата единствено защото не гледам телевизия ( и не искам да гледам! ) ... даже много ме е яд, че ми се налага да плащам телевизия заради интернета ( и не съм само аз... ).

Link to comment
Share on other sites

men me interesuva aide da se cuem da se dogovorim

Link to comment
Share on other sites

Offtopic:

С кой филтър на DScaler става разкодирането?

Do razkodirane v realn o vreme ne sym stignal :)

No zapisah malko TV i posle go razkodirah s nqkyv filtyr deto go e pravil edin shop.

Za jalost ne mi se namira url sega.

Link to comment
Share on other sites

prodadena li e ve4e

 

kartata 32 mb li e

Два излишни въпроса в два поста...

 

Не е продадена - щях да затворя темата ако беше и щях да съобщя че е продадена (обикновено даже съобщавам на каква цена за да е готин пазара тук...)

 

32MB DDR

(даже ей сега си играх Morrowind на тази карта ...)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...