Jump to content
BulForum.com

Iskam da si kupq Video karta


Recommended Posts

GeForce FX5900 :D

Tezi vseki gi znae - I az trjabva da si kupuvam,ama misla da mina tanko - predlozete za men njakva Ti ili Ultra 64 MB , ako kazete i zena i ot kade moga da si ja kupa - shte e superrrrrr

 

Az moeto PC- go kupih ot Roldex - tva ne Carigradsko Shose , ima goljam svetesht nadpis PHILIPS , ama v saita im ne predlagat Ti ili Ultra ,a samo FX i MX , ta za tva vi pitam kade e nai-evtino

Link to comment
Share on other sites

Cenite po4ti navsqkade sa ednakvi razlikite variret na 2-3$.Nai tanki sa ERA-ta i Smart System namira se do paparaci i dvete firmi imat mnogo golqm izbor.Ako si kupuva6 ne6to idi s DOLARI 6toto kato vzemat da mi smqtat na nqkakvi izvanzemni kursove i se drazna mnogo.Posledniqt pat kato bqh v ERA-ta kursa be6e okolo1.54 a te mi smqtat na 1.58.

USPEH :punk

Link to comment
Share on other sites

Iskam da si kupq video karta moje li da mi preporu4ate nqkakva

to dobre ama kaji kolko pari mojesh da si pozvolish, to ima video karti ot 50 do 300 $, kak da ti kajem kakva karta da si kupish kato ne znaem kolko pari mojesh da dadesh

Link to comment
Share on other sites

Cenite po4ti navsqkade sa ednakvi razlikite variret na 2-3$.Nai tanki sa ERA-ta i Smart System namira se do paparaci i dvete firmi imat mnogo golqm izbor.Ako si kupuva6 ne6to idi s DOLARI 6toto kato vzemat da mi smqtat na nqkakvi izvanzemni kursove i se drazna mnogo.Posledniqt pat kato bqh v ERA-ta kursa be6e okolo1.54 a te mi smqtat na 1.58.

USPEH :punk

awe teq firmi ne sa okolo paparazi ;)

Link to comment
Share on other sites

:) Az znam i za GeForce FX 5900ultra za 1000$ sus specialno ohaljdane

ama az isma neshto do 120$ :rolleyes:

az moga da ti predloja za tezi pari:

Axle GF FX5600 256MB DDR TV - 130$

Axle GF FX5600 128MB DDR TV - 120 $

GF FX 5200 128MB 128b - 85 $

a ako iskash naistina super karta shte ti trqbvat malko poveche pari4ki:

Albatron FX5700 256MB 8x - 175 $

Link to comment
Share on other sites

I az si vikah da dam malko pove4e pari ama da si vzema neshto dobro

shtoto nqma smisul da si vzema neshto slabo sha dam 80$ i kvo sled nqkolko meseca izlizat novite GeForce i ako vadqt nqkvi ludi statiskiki i tezi dobri hora ot kompaniite koito se zanimavat s game making sha nabuzat qko grafikata na igrite s nqkuv izvnunzemen engine.I az si misleh da si kupq MSI GeForce FX 5700U 128MB DDRII ima si TV/in Tv out abe vsi4ko si ima videoto zaslujava si 200$ pone e ot MSI na dobrite v tazi oblast

Link to comment
Share on other sites

Ami az kato razlgeddah kartite na Era-computers v saita im se sprjah na -

 

GeForce FX 5200 128 MB DDR, TV-OUT, 128 bit .... = 68,50 $

 

Kvo shte kazete ??? Biva li ja ???

Link to comment
Share on other sites

Ami az kato razlgeddah kartite na Era-computers v saita im se sprjah na -

 

GeForce FX 5200 128 MB DDR, TV-OUT, 128 bit .... = 68,50 $

 

Kvo shte kazete ??? Biva li ja ???

Mdaaa FX5200128Mb 69,5$....kartata e perfektna samo deto s neia izkarah 1110-1120 tochki sys 3DMark2001SE za razlika ot segashnata Ati RADEON 9200128Mb 71$ 3545 tochki a vse pak mashinata deto sym pravil opitite e tazi ot signaturata mi. Moje moeto dynoto da ne se razbira sys FX obache rezultatite sa tezi.Oshte predi 4 meseca pak obiasniavah che imah Ati RADEON 7500 64Mb i raboteshe po-dobre ot GF MX440 128Mb .Zasega ATi se predstaviat dobre.Pak kazvam moeto mnenie ne e merodavno no tova sa rezultatite :(

Link to comment
Share on other sites

За тия пари е добра картата(a и ако е Chaintech).Поне има поддръжка на DX9(нищо че е слабичка и трудно ги изпълнява).Най-добре ATI Radeon 9600/9600PRO(само не и SE).Ще се чувстваш много по-комфортно отколкото с FX-a(освен ако не си вземеш FX5600 или по-добра).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...