Jump to content
BulForum.com

Problemi s radeonite ?


Recommended Posts

Reshih da si smenqm video cartata i se sprqh na radeon 9500 pro / 9600 pro.V reviewtata mnogo gi hvalqt , v benchmarkovete izkarvat qki rezultati , ... OBACHE

sled kato re6ih da potarsq iz neta , i malko info za tova kolko sa nadejni kato karti , vidqh 4e mnogo hora imat problemi s 9500 (pro) / 9600 (pro) (daje i s 9700 (pro) i 9800 (pro)).Problemite se sastoqt v tova 4e komputrite im zabivat kogato se opitvat da pukat na igri (INFINITE LOOP PROBLEM ?) V ediniq forum ima6e thread za 9600 pro s pove4e ot 1000 posta :).

Ta iskam da popitam nqkoi ot vas imal li e podobni problemi ? Prosto ne mi se iska da se izrasq 150-160 $ (GB Radeon 9600 pro) za VC i posle da si q blaskam v glavata :)

10x predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имах същия проблем с моя радеон, но се оправи когато му ъпдейтнах биоса

виж в сайта на прозиводителя дали няма по-нов биос, не драйвер а БИОС!!!

Link to comment
Share on other sites

И аз не съм срещал такива проблеми а имам ATI 9500 от една година.Те ATI обикновенно докато пуснат свесни драйвери и картата остарее,ама сега пускат доста често(а и други пишат(по-скоро пренаписват)).Най добрите които съм ползувал са Omega drivers www.omegacorner.com . Тъй като ATI отдавна не произвеждат ядрото R300 (Съответно 9500/9500Pro/9700/9700Pro)понеже им излиза по-скъпо от новите ядра R350/R360, не вярвам да намериш 9500(Pro) ама и 9600Pro/XT (особенно XT-то)си е добра карта.Няма да сбъркаш особенно с моделите на Gigabite и Sapphire(за ASUS-a да не говорим ).Все пак ако си с процесор около 1GHz не очаквай зашеметяващи резултати картата работи по-добре с по-бързите модели.И успех в избора и при покупката.

Link to comment
Share on other sites

Радеон са боклуци само проблеми с тях, взимай nVIDIA и нямаш грижи

4esto sa bokluci az kak q imam ve4e dedna godina radeon 900 pro 2 128 mb ddr 4x ii nemi e napraila nikav problem na nito edna igra a ili kvoto i da e tam i si4kite igri si buza na max video setinngs i pak ne mi nasi4a ili zabiva dizzy.gif nahnah.gif

Link to comment
Share on other sites

Botev1912 написа:

 

Радеон са боклуци само проблеми с тях, взимай nVIDIA и нямаш грижи

 

Абе човек ти имал ли си Radeon???Недей да говориш глупости.И от двете фирми и ATI и nVidia имат модели които могат да се нарекат "недоразумения" ама при nVidia в момента са повече.И вместо само да твърдиш нещо, по-добре дай някакво конструктивно предложение.Аргументирай се!!!То всеки може да каже "мойто е по-хубаво" ама дали е вярно е друг въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...