Jump to content
BulForum.com

Sell PhotoClip DM 2100


Recommended Posts

Продавам PhotoClip DM 2100 на една година.Запазен.32МВ -вградена памет.

+Аксесоари: USB кабел, калъфче, кабел за разглеждане през TV, disc with drivers, АС адаптер-3.3V / 2A, слушалки, 4 Rechargeale battery 1.5V х 600mAh +зарядно устройство за тях.

 

За технически характеристики вижтук

 

 

Цена 350лв. Аксесоарите не се продават отделно!!!

Link to comment
Share on other sites

Да бе!!! Ти ако си го взел за 495лв., като плюс това си купил АС адаптер за 25лв. и батерии със зарядно устройство за 15лв. би ли го продал под 350лв? А?

Link to comment
Share on other sites

По дяволите, наистина са паднали много цените на по-старите модели.

Свалям цената на офертата на 250лв.(без АС адаптера).

TED да има взима! PhotoClip-овете са супер продукти. Такова съотношение между качество, функционалност и цена няма никаде по света.

Link to comment
Share on other sites

[OFFTOPIC]Не разбрахте ли, че PhotoClip-овете за нищо не стават??? Още колко човека трябва да се набутат???[/OFFTOPIC]

Super sam si dovolen ot PhotoClip -a mi,no sega 6e puskat nov model(mnogo izrodski) i smqtam da si go kupq nego :)

 

P.S Starite modeli na Daisy SUXX ,no DM 334 e ogromna kra4ka napred koqto spored men trqbva da se oceni po dostoinstvo.Stiga ste sadili ot po starite modeli,ami az ako izvadq parvite cifrovi fotoaparati na Sony,Cannon,Pentax i t.n 6e vidite 4e i te ne sa struvali pet pari :wacko: Taka 4e e glupavo da za4erknem PhotoClip kato marka ;)

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi prodava li DM334?Relaxes ako si navit da go prodade6 imam priqtel koito moje da se navie.Dai malko pove4e podrobnosti, nqkakva cena spored teb i t.n.Do utre 6te pi6a pak

Ami vse o6e obmislqm dali da go prodam,vse pak nqma i 3 sedmici otkakto go kupih :( Pitai go kakvi pari bi dal.

Link to comment
Share on other sites

tva che gi pravqt v bg nadali shte povliqe na specifikaciite mu. Hora kak mojete da se nabutvate takiva pari za aparati s tolkova losho kachestvo na snimkite, ako ste super dovolni znachi nikoga predi ne ste imali svesten aparat ili ste imali obiknoven. Moje CANON i olympus kogato sa prohojdali da sa imali loshi aparati ama te sa prohojdali 10tina godini, a v optikata nad 20, kude shte mi sravnqvate nqkvi bg novorodeni all-in-one produkti s tqh. za absolutniq lamer moje kachestvoto da e zadovolitelno, ama za vseki prekaral pone edna godina v snimane shte razbere che tova sa bukluci ot ranga na Trust, Lenco, Samsung, Toshiba, kodak, HP - v oblastta na cifrovata fotografiq, kato mnogo ot tezi firmi sa po dobre i ot tqh.

Osven point and shoot mojete li da napravite neshto s toq aparat??? ima li apperture priority mode? ili shutter priority? ami export vuv tiff ili raw? ami shutter speeda stiga li do 1/1000, moje li da se korigira? ima li night scene mode? moje li da se pravi eksponirane 2-3 sekundi? ima li 3 ili 7 tochkov AF? ima li kontrol nad svetkavicata? kakvo e nivoto na chromatic aberations na aparata - lilaveene na qrki povurhnosti? kolko sekundi mu trqbva da fokusira? ima li macro po blizko ot 10cm? izkarva li fokusirana snimka togava? opticheski zoom - tva si e napravo zaduljitelno....

 

tova i oshte mnogo sa razlikite mejdu dobriq fotoaparat i loshiq... i pri uslovie che veche ima Canon a60 / a70 na shodni ceni s daisytata... ave molq vi se svestete se malko!!!!

Link to comment
Share on other sites

chochosan ne si prav onazi moje da sa prohojdali i 20 godini

no za6to e neobhodimo da se otkriva amerika 2 pati

i osven tova fotoclip predlagat mnogo eksti za po niska cena

osven tovA SMQTAM 4E TRQBVA DA SE POTDARJA BALGARSKOTO VSE PAK I NIE SME BALGARI

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм, че Kodak/Samsung/HP са далече от Canon/Nikon, но да ги сравняваш с Photoclip си е обидно.

Макроснимка на юргана ми ;-)

Правено е с Кодак, само че го crop-нах, не исках да качвам 1.5MB снимка и малко компресирах, че беше пак обемно. Наистина ми е пръв фотоапарат, но за парите му по-добро няма. А да се прави паралел с Photoclip е смешно. Защото е 3 мегапиксела, 3х зум и то срещу 400 лева с 3 години гаранция. Ясно е, че няма да има ръчни настройки, все пак A70 в БГ гони двойна цена. Колкото е разликата между Canon и другите, толкова е между дях и Photoclip/Mustek.

Link to comment
Share on other sites

e da, che sa po zle i ot kodak koito pak sa po zle ot olympus si e drugo :))

 

dinko vij edin ot vsichkite mi vurposi prilaga li se na toq photoclip i togava govori, ako se prilagat povecheto napravo shte go vzema

 

vodooman ami ne si vidql po dobro, ako ti bqha dali da snimash s canon ili olympus ili da kajem edno sony f 717 shteshe da chovek da pretrepesh za takuv aparat :) kodak e posredtvena marka v digitalnata fotografiq, no nai novite izlizashti modeli imat nqkakva perspektiva, sushtoto se otnasq za hp, orientirat se veche horata

 

za macroto, ami az imam macro ot 3cm na 5mpix edna liniika na prustoviq otpechatuk stava polovin santimetur, koi photoclip, kodak itn shte go dokara tova?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Да бе!!! Ти ако си го взел за 495лв., като плюс това си купил АС адаптер за 25лв. и батерии със зарядно устройство за 15лв. би ли го продал под 350лв? А?

az za komputera si dadoh 2 500 lv predi 2 godini ama sega ... strah me e da smetna kolko 6te mi dadat :o)) ~500 :o)

Razsyjdeniqta ti sa sme6ni

Link to comment
Share on other sites

chochosan ne si prav onazi moje da sa prohojdali i 20 godini

no za6to e neobhodimo da se otkriva amerika 2 pati

i osven tova fotoclip predlagat mnogo eksti za po niska cena

osven tovA SMQTAM 4E TRQBVA DA SE POTDARJA BALGARSKOTO VSE PAK I NIE SME  BALGARI

ti si davai parite "za kauzata" i si snimai s toq bokluk, nie 6te pravim ka4estveni snimki. kato vidqh snimkite praveni s DM-to napravo ... styjni mi se, 4estno :o) Za informaciq imam sony p52, kato cenite im sa po4ti izravneni. All-in-one ustroistvata vinagi sa sux. Nito player-a e na nivo, nito radio-to, za diktofona nqmam preki vpe4atleniq. Pyk i kolko muzika 6te sybere 4ovek sys standartnite 16 mb?! Dopylnitelno 128? Pak sa ni6to. Za mene MP3 player ozna4ava ne6to ot ranga na creative nomad s 20-60 gb pamet.

Link to comment
Share on other sites

Абе тоз Shmi няма ли спиране. Само рови и изкарва някви стари теми.

Напълно съм съгласен.По добре ще да е някои модератор да я затвори.И без това това е тема Buy/Sell и предполагам че продавача си е продал стоката :)

За моя PhotoClip не се приемат оферти , не се продава твърдо ,така че Close it Please!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...