Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike Movies


RaZoR

Recommended Posts

Дай, дай, дай, дай... дай си телефона да ти се обада :) Ама .dem или на видео файлове?

Link to comment
Share on other sites

Failovete ne sa .dem ama ako iska6 imam si4ki finali ot wcg-ta :D

Ina4e ima movies na Eol,SK,BG Movies , LORDA (moi biv6 saotbornik),M19.......SK | HeatoN ....vaob6te moje da pripadnete super unique movies ima :D

Telefona mi e 0886 361496 koito iska da idva v nas s harda i da typ4e 6toto mi e v **** neta i nqma da moga da gi upload :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ти сега само ни изтезаваш а нищо не качваш :( Айде като ти се оправи нета свиркай ;)

Link to comment
Share on other sites

Нямаш ли някои познат или приател дето работи в зала с евроком ?!!? Намери начин моля теееееее. :cry

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jiveq v trakiq ama kato si slagah linuxa slu4aino 33Gb otidoha na kino.V sybota 6te hodim na no6na s moq otbor da trenirame i 6a si zema harda s men pak v zalata i 6te gi sloja .Togava 6te ti pratq edno PM da si napravim sre6ta i da gi zeme6.

Link to comment
Share on other sites

Brato .... kazvam vi 4e sam na nai-malkata tarifa bez lokalen trafik a nai-malkoto film4e e kam 200Mb. Trqbva da namerq vreme da ida do s0s.bg da go sloja.

Стояне ти ме познаваш ве момко :D Aз мога да ги кача ама знамта кав си !

Link to comment
Share on other sites

RaZoR kажи сайта на които са и ша ги сваля.Ако не ти ги качи на някои друг саит като датата или техното за, да ги сваля, от датата и от техното свалям с 40kb/sec, нали SOS.BG са с браз и-нет

Link to comment
Share on other sites

Тук съм ъплоаднал едни вижтеги дано ви харесат http://warez.ru:8080/FTP/Videos/CS%20moviez/

Ne se se6tam koi si no kakto i da e.Moga da ti kaja samo 4e teq movies pove4eto sa dyrpani ne ot Bg peering .A ob6tiq razmer na film4etata sa 7-8 Gb.Prosto kazvam 4e kato si zatrih 33Gb ot harda otidoha i film4etata a ne 4e 6te hodq da gi dyrpam ot s0s "MOMKO". Az teq Movies gi imam ka6irani u edin friend na CD's samo trqbva da go namerq

 

Offtopick:

Gore v dqsno ima edit.Vmesto da praska6 3 posta s po edno izre4enie moje da sloji6 samo edin s tri . :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ne se se6tam koi si no kakto i da e.Moga da ti kaja samo 4e teq movies pove4eto sa dyrpani ne ot Bg peering .A ob6tiq razmer na film4etata sa 7-8 Gb.Prosto kazvam 4e kato si zatrih 33Gb ot harda otidoha i film4etata a ne 4e 6te hodq da gi dyrpam ot s0s "MOMKO". Az teq Movies gi imam ka6irani  u edin friend na CD's samo trqbva da go namerq

 

Offtopick:

Gore v dqsno ima edit.Vmesto da praska6 3 posta s po edno izre4enie moje da sloji6 samo edin s tri .  :angry1  :angry1

Благодаря RaZoR за савета не го знаех.Та за филмчетата направих си труда да изгубя един ден за да ги сваля,и ти да ми кажеш че ся не ги искаш/те птосто аз имам барза услуга и мисля че тези филмчета одговарят горедоло на тия който ти имаш.Та за мен не са прай че не ме познаваш.Visio1 ми беше acautna na Diablo 2 от там на татака можеш да се сетиш кой сам.. :angry1 а и за bg piering мисля че няма никво значение налиса Movies

Link to comment
Share on other sites

Благодаря RaZoR за савета не го знаех.Та за филмчетата направих си труда да изгубя един ден за да ги сваля,и ти да ми кажеш че ся не ги искаш/те птосто аз имам барза услуга и мисля че тези филмчета одговарят горедоло на тия който ти имаш.Та за мен не са прай че не ме познаваш.Visio1 ми беше acautna na Diablo 2 от там на татака можеш да се сетиш кой сам..  :angry1 а и за bg piering мисля че няма никво значение налиса Movies

Ohhhhh aam ti 4ete6 li tova deto pi6at horata be ?Az kazvam 4e teq movies ne sa dyrpani ot Bg peering i ti sam bi trqbvalo da se doseti6 4e moje i da ne gi nameri6.

Are nqkoi da DEL!!! temata 6toto ne mi se zanimava s *******...... :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

I ne otgovarqt vaob6te .... ima6 li na SK ot CLP winter-a i summer-a ?(na 1.6)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...