Jump to content
BulForum.com

Проблем и запитване ???


sotko80

Recommended Posts

Здравейте имам следния проблем.Дъното ми е така като гледам по натписите Foxconn i915 A04-G-8KS това пише на самото дъно.Като стартира компютъра пише i915 4BPF1P19 031105,а с програмата ЕВЕРЕСТ пише само SERIES i915 .Немого да го разбера въобще.В сайта на производителя го няма въобще с това означение А04 има 01 и 03,но 04 няма.Като ги гледам по снимките оприличавам го на 915P7AD-8KS и на 915P7AD-8EKRS как да го разбера идея нямам,а искам да сложа двуядрен процесор ето този Pentium-D 820: Dual Core 2.8Ghz, 2x1MB L2, FSB 800,а немога да разбера дали ще стане,също така искам да ми се ъпдейтне биоса,че пише на ЕВЕРЕСТА,че е по-стар от 2 години,а и има проблем при зареждане разпознава само ИДЕ 1 след като зареди работят и другите.Та помагайте който разбира до обобщя искам да разбера този процесор ще ми стане ли и може ли някой да ми ъпдейтне биоса.Благодаря предварително.Ето ви и сайта на производитела ,а това е и самото дъно на което го оприличавам:

 

http://www.foxconnchannel.com/product/Moth...ID=en-us0000083

Link to comment
Share on other sites

Пак разгледах обостойно сайта на Foxconn и като гледам има само 2 дъна с 8ks в името им:

- 915P7AD-8KS

- 915P7AC-8KS

разликата между тях е, че АD вариянта поддържа нещо като АGP(онова черното на картинката), както и PCI-express, а АС - само PCI-express :) . Щом го оприличаваш на AD значи може да е само 915P7AD-8KS :bgrin: , това другото 8EKRS има в допълнение и FireWire интерфейс, но щон не го пише на самото дъно не мисля че е твоето е то.

 

4BPF1P19 - това е версията на биоса ти, актуалната е 4BPF1P31.

 

Описано е доста добре цък <- пак оттук можеш да си свалиш и самия биос файл и ехе-то за флашване.

 

Ако нямаш флопи ми кажи, за да взема някое буут сд и да го мъчим заедно ;)

Link to comment
Share on other sites

Здрасти .Що си траеш,че си отворен само ме караш да пиша и да питам.Имам флопи днес бях до 22,00 на работа и ми бе неудобно да ти звъня,та сутринта ще ти звънна и да се разберем да идваш да ми слагаш процесора,че обработвам едни видео ленти и се измъчих с моя процесор и имай готовност да ми оправиш и биоса.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...