Jump to content
BulForum.com

HELP!!!!!!!!!!!!!&


Recommended Posts

Imam problem s Infra Red Device.

Predi Imah dunna platka Gigabyte i infra 4erveniqt port si rabote6e kato horata(zabravih da spomena 4e ustroistvoto se vruzva kum Dunnata Platka).

Oba4e ne6ata se promeniha sas smianata na dunoto.Sega to e elitgroup i connectora e drug.Az smenih pinovete i to proraboti pod win98 no Pod XP imam problem-Ne trugva.Instalirah vsi4ki Driveri za IR oba4e pak ne stava a predi samo si go detectva6e.Sas Infra Red-a niama6e nikakvi driveri i tove e gliam problem(oba4e v knijkata pi6e6e 4e Windows sam Detectva IR-Devices).

:blink: Molia vi pomognete :blink:

Link to comment
Share on other sites

Da probvah ne stava

Ima li na servera Service Pack 2 za XP(ako e izlqzal) da probvam  s nego????

 

Obe6tavam 6te mahna toq post kato go namerq ;)

Ami potursi,moge da ima. ;) :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

moje li da ima nqkukuv problem ot smqnata na dunoto mi poneje lan kartata mi ne ba4ka6e kogato preinstalirah windows XP i 98(varhu starite)

 

Help me please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ами преди и аз съм изпитал този проблем на свои гръб пробвах какво ли не и не сава и нестава но по принтсип като го пуснеш от биоса то хр само си го хваща при мен незнам как накрая трагна просто вдигнах ръце рестартирах и то трагна

ама виж ако си качил 2-3-4 драивера да не се карат и ги махни директно от регистрите

а да ти е по лесно вземи сиir data на usb и няма да имас проблеми

Link to comment
Share on other sites

pi4uvi 10x na vi4ki koito pisaha opravih si go s 1 nov install na XP i vsi4ko trugna OK

Браво Коко :punk Ама както сам си стигнал до извода ,М$ бози се оправят след инстал наново /какво ли чудно има/ Но не е лоша идеята да си сложиш СП1 и СП2. УСПЕХ :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...