Jump to content
BulForum.com

HDD 1,08 + CD x8


Recommended Posts

HDD mi e western digital ili ne6to to roda ako ne sum go napisal pravilno , razmer 1,08 bez kompresiq , oboroti 2800 , ima 89 baita bad sektori ako pomnq , trqbva da pogledna kao nqkoi se interesuva !

 

Cd 8 skorostna ma6inka PAnasonik , adksi sum dovolen ot neq 4ete vsi4ko stiga da se podurja 4ista !

 

Za ceni na private !

Link to comment
Share on other sites

HDD mi e western digital ili ne6to to roda ako ne sum go napisal pravilno , razmer 1,08 bez kompresiq , oboroti 2800 , ima 89 baita bad sektori ako pomnq , trqbva da pogledna kao nqkoi se interesuva !

 

Cd 8 skorostna ma6inka PAnasonik , adksi sum dovolen ot neq 4ete vsi4ko stiga da se podurja 4ista !

 

Za ceni na private !

Tova model Caviar 11080 ili 21080 li e ?? Ili e 3-ta seria 3.........? Elektronikata ima li problemi? Uff mai dosta vyprosi zadadoh, no me interesuva zashtoto ako e zdrava elektronikata "i pasne" moje da si syjivia niakoi ot moite HDD-ta :P

Link to comment
Share on other sites

Tova model  Caviar 11080 ili 21080 li e ?? Ili e 3-ta seria 3.........? Elektronikata ima li problemi? Uff mai dosta vyprosi zadadoh, no me interesuva zashtoto ako e zdrava elektronikata "i pasne" moje da si syjivia niakoi ot moite HDD-ta :P

Off vuv kutiqta mie za da go izkaram trqq razka4a vsi4ko , v nedelq 6te vruzvam 4arkovete po pc-0to 6te go izkaram i 6te ti postna tuk za modela , ina4e HDD sio ba4ka6e na moita am6ina do predi 2 meseca , togava vzeh nov i sum go otka4il samo toest ba4ka6e si perfekt ;)!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...