Jump to content
BulForum.com

Hip Hop Dance Lessons , Читалище "Христо Смирненски"


Express Our Soul Crew

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
какво точно представлява това krump , waving , cwalk?!

Видове хип-хоп танци , за мен c-walk-a (crip walk) e най-зарибен :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

а би ли споделил какви варианти на hip hop танци има .. и ти ли си учител щот в гепи те питах дали умееш нещо cwalk (само за него съм заинтересован) ти ми каза че не :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Еми да не се занимавам , но чат пат се зарибявам и знам основните движения . Мога да ти покажа основата и от там ти да градиш по нея лека по лека :) , вариянтите на хип хоп танците са много : ragga ton , RnB , breaking, poping, lokink и т.н. защо питаш?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

след като си се занимавал 1 година не си ли го позаучил поне малко?

м/у не съм видял някой който да го танцува тоя cwalk в гепи

Link to comment
Share on other sites

след като си се занимавал 1 година не си ли го позаучил поне малко?

м/у не съм видял някой който да го танцува тоя cwalk в гепи

 

 

разбирам си го, ама е тъпо у нас да търкам мокета XDD сещаш се ;)

 

 

а за cwalk в гепи не пускат яки песни за cwalk нещо с по готин ритъм , не ме кефи тва в гепи че всяка вечер(петък) едно и също :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
разбирам си го, ама е тъпо у нас да търкам мокета XDD сещаш се ;)

а за cwalk в гепи не пускат яки песни за cwalk нещо с по готин ритъм , не ме кефи тва в гепи че всяка вечер(петък) едно и също :blink:

 

азз да ти кажа си го търкам паркета в нас защото ме кефи относно гепи пускат музика подходчща за cwalk просто е вапрос на вкус аз си танцувам щото ми е супер яко :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Леле вчера бяхме с моята приятелка на уроци по хип хоп при "Експрес Оур Соул" . Много съм доволна , има какво да се научи при тях.Разбрах, че и брейк денс уроци дават в др-га зала ( значи момчетата си ги бива доста). Има интересни движения , обясняват добре , има много яка музика отмосферата е добра . Евала .До др. четвъртък .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...