Jump to content
BulForum.com

Акаунтът ми за торент сайта - два пъти изтрит.


PulsaR

Recommended Posts

Регистрирах преди седмица акаунтът : pulsar и беше изтрит преди 3-4 дни и след проверка на форума реших ,че е заради това хакване което се е случило, регистрирах се отново петък със същото име и парола и днес пак не мога да влезна с акаунта си. Мога да влезна с форум акаунта си , който има същото име и парола като този от торент сайта ( тоест не правя typo грешка при логин или съм си забравил паролата ). Какъв е проблемът ?

Link to comment
Share on other sites

пробваи да изтриеш сякаква история (cookies и т.н. )

някой път там е проблема.

btw sql базата беше върната 2 седмици или нешо такова, т.е. там се пазят усерите,паролите,коефициентите,торените и т.н.

може да си хванал когато се връщаше базата.

Link to comment
Share on other sites

изтрийте си cookies, вижте да не сте си написали паролата на кирилица, ако е на кирилица пробвайте да влезнете с паролата си на кирилица.

Link to comment
Share on other sites

@veno ne6to mi se bugna na men odeve sega si vlizam odeve ne mi dava6e nqmag reg se edno nzm nekfi bugove !~

Link to comment
Share on other sites

Причината може да е, че сте се регнали между вторник и петък вечерта миналата седмица. Ако е така - моля регистрирайте се отново.

Link to comment
Share on other sites

И при мен беше изтрит един акаутн, но нямам идея защо - свалих един торент към 2гб, сийднах го целия и даже малко повече (1,3 пъти ) и след 2 часа акаунта ми го нямаше.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ок!Направих си нова регистрация!Но проблема е че когато получа ония линк по Е-майла да потвърда кат го натисна ми излиза че стр. не съществува ....какво да правя???

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ок!Направих си нова регистрация!Но проблема е че когато получа ония линк по Е-майла да потвърда кат го натисна ми излиза че стр. не съществува ....какво да правя???

имам същия проблем ,как се трие кукиса

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...