Jump to content
BulForum.com

jelaeshti za vestnik komputri?


Recommended Posts

Trqbva da si mazohist da chetesh takuv maloumen vestnik. Edno, che kavalite vutre prepisvat qko i dve, che nishto ne razbirat i pishat tolkova gluposti ne e istina. A, da... ima i treto - kato im go kajesh tova v ochite vmesto da se poglednat te reshavat, che mrazish vestnikat im shtoto taka ti e hrumnalo :)

Link to comment
Share on other sites

Chochosan ti ne si vcherashen lamer,znaesh koq informaciq shte e nai polezna za horata,ta nedei da snimash celiq vestnik :) Po "vajnite raboti" Hem da ne te zatrudnqva i hem da ni spestish glupostite v vestnika...shtoto dreamer si e prav,toq vestnik sam kupuval ima polezna informaciq,no ima i mnogo gluposti :P

Link to comment
Share on other sites

mi dreamer verno e che prepisvat ama, prepisvat ot mnogo mesta i na men ne mi se obikalqt vsichkite tqh za da izvlicham info, trqbva mi samo edno mqsto, 2 informaciqta men me interesuva otnosno novini i novosti v tehnologiite, cenovite listi i nqkoi drug polezen link, kakvo se sluchva v bg itn, mnogo qsno che ako iskam review na igra ili test na videokarta nqma da gledam tam shtoto sa lameri no za novinki gi biva az v minaliq broi mnogo interesni neshta nauchih naprimer...

 

ami gledam che ima interes, shte pochna ot ponedelnik da go kachvam, no tuj kato ne go kachvam sus scanner shtoto 1 stava mnogo po bavno i 2 tuj kato e A3 trqbva da go reja i na dva puti da skaniram posle da slepvam - igrachka golqma - go snimam na digitalniq fotoaparat na 3 megapixela, shte pusna i sample, kajete ako trqbva na poveche, kompresiral sum go dosta i e resizevano taka che ako si na 1024 razdelitelna sposobnost shte moje da si go chetesh kato normalen vestnik t.e samo da scrollvash nadolu, shirochinata mu e 1000pixela - SAMPLE

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...