Jump to content
BulForum.com

overclock


Recommended Posts

Na4i,imam edno vupros4e.Az ne razbiram mnogo po tazi rabota i zatova iskam da vi pitam.Imam li nqkvi shansove da overclockna CPU-to si,koeto e Duron 1.1Ghz i kak to4no 6te stane tova? Dunoto mi e Gigabyte 7ZXE s chipset KT133 i t.n.

Link to comment
Share on other sites

Malko me samniava da kloknesh tva dravce shtoto Duron na 1.1Ghz malko....bozichka...pri tova ot men da si go imash i da go napravish shte ti dade zor shtoto mnojitelia mu e zakluchen na toia duron i za da go otkluchish triabva da svalish Procesora i ot zad s grafit da svurjesh edni malki kalaeni lentichki koito triabva da saedinish da gi napravish edno cialo s grafita...taia operacia ne e mnogo lesna i dori i da go napravish na men lichno moeto mnenie e che ne mojesh da go pusnesh na poveche ot 1.2, 1.3 tva mu e tavana pri tova na vsiakade v forumite pishe che Gigabyte ne sa za overclock sajelivam mnogo ama tva e rabotata...reshenieto e novo duno v komplekt s CPU i shte mojesh da go clocknesh...

Link to comment
Share on other sites

antaro i NICK,blagodarq vi mnogo.Mai se otkazvam.I az se porazrovih malko iz forumite i tam pi6e 4e tiq Gigabyte ne stavat za overclock,a i Duronite.

Emi nova konfiguraciq,tva e.

Link to comment
Share on other sites

Easy Tune ia imam i na moi disc koto varvi s dunoto no s taia programa ne se pravi overclock......da ti kaja chestno mai shte se naloji malko da pro prochetesh neshto za overclocka i togava da zemesh da go pravish...

ima bezkraino mnogo forumi za tova kak se pravi overclock tarsi...a easy tune se polzva za opredeliane na temperaturata na PC-to sushto ti kazva na kolko MHz raboti to da ima edni stoinosti na koito ovelichavash inache FSB-to no tova sa pulni gluposti za mene tva si e chist test dali koma moje da darji tezi Mhz za drugo ne tva e...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...