Jump to content
BulForum.com

Mastilo za Printer


Recommended Posts

Imam problem s printera i tva e che v nego niama mastilo :)))

 

ta znachi originalnata glava na moia printer EPSON STYLUS C 62 (chernata glava) struva 70 leva koito da vi kaja hich ne mi se davat.Chuh che imalo v Plovdiv miasto kadeto si ostaviash glavata i ti ia pulnat s mastilo za okolko 20-30 leva niakade po glavnata...ima li takova neshto ili sa me budalkali.

Link to comment
Share on other sites

antaro има много фирми които пълнят глави но не ти препоръчвам, защото аз веднъж главата на моя принтер я пълних и не останах въобще доволен, мастилото не беше качествено и след 2 седмици главата протече и я хвърлих и си купих нова от МЕТRO :)

Link to comment
Share on other sites

Mda beshe variant s samopulneneto ama se osrah taka da se kaje ne iskashe printera da deDektne mastiloto za tova iskam ot firma da go napraviat i kade se namrira tazi Adroid shtoto az ne sum ot pld i ne mi e iasno taka poimenno no ako mi dadesh niakakva nasoka shte ti bada blagodaren

Link to comment
Share on other sites

ta znachi originalnata glava na moia printer EPSON STYLUS C 62 (chernata glava) struva 70 leva koito da vi kaja hich ne mi se davat.Chuh che imalo v Plovdiv miasto kadeto si ostaviash glavata i ti ia pulnat s mastilo za okolko 20-30 leva niakade po glavnata...ima li takova neshto ili sa me budalkali.

 

Az sym sys syshtia model printer. Otidi v Danina-G sreshtu Universiteta e. Tam mojesh da si kupish analog za okolo 25 leva. Az naparvih taka predi mesets i neshto i sym mnogo dovolen. :punk

Link to comment
Share on other sites

Az sym sys syshtia model printer. Otidi v Danina-G sreshtu Universiteta e. Tam mojesh da si kupish analog za okolo 25 leva. Az naparvih taka predi mesets i neshto i sym mnogo dovolen.  :punk

botev72 nahalno stava malko ama az me niama mnogo mnogo v plovdiv obesni tochno koi universitet shtoto taka malko goliamo poniatie e sreshtu universiteta...ili ulicha dai neshto malko po pulno obiasnnenie shte izviniavash ama hich me niama za plovidv i za tva

Link to comment
Share on other sites

Tam mojesh da si kupish analog za okolo 25 leva...

Hmmm, qvno ima dosta bogati hora v toq forum .... ;)

ralexes az se obajdah na telefona deto mi dade...vsichko tochno samoche firmata pulni glavi samo na modelite na CANON puk na men mi triabva za EPSON

Link to comment
Share on other sites

Za tva she se hodi mai do toia mag. sreshtu universiteta az mai se setih kade e toia universitet ....mislia si che e sledvashtata spirka sled trimonciom deto tam ima mnogo knijarnici i takiva gluposti shte se davat 25 Lv mamka mu

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...