Jump to content
BulForum.com

Продавам GSM


Recommended Posts

Продавам Sony Ericsson T310 + чисто нова камера(640x480) + оригинално калъфче за камерата + сиджимка за врата + b connect(празна).

Отделно си има опътване на български за телефона и упътване на англииски за камерата.

Телефонът е на 5 месеца, като е ползван само 2. Няма нито една драскотинка по него.

Закупен е от Da,Da и има още 7 месеца гаранция.

Няма никакви проблеми - батерията държи 4-5 дни ако не се говори по много.

 

Цена: 280 лева.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

moga da ti dam 200 leva za toq telefon pak ako iskash mi go davai bez kamera :) prodai si q otdelno oba4e parite moga da ti gi dam na 15 fevruari zashtoto togava ziam zaplata ako te ustroiva Jasper@abv.bg cakni edno mail4e da se razberem :) po podrobno ;)

Link to comment
Share on other sites

Jasper сега нищо не мога да ти кажа...

След като вземеш парите цъкни един пост тука или PM и ще видим дали ще се разберем, ако не съм го продал дотогава.

Link to comment
Share on other sites

Смъквам цената на 250 лева.

Ако има желаещи - нека драснат едно лично съобщение.

Zdr

Zna4i pi4 imam edno predlojenie za teb.Davam ti Siemens A60 4isto ama 4isto nov polzvan 2 sedmici pulen s qki kartinki i polifoniii i doplashtam 40-50 leva.Ako smqtasah 4e iskam mnogo ne mi davai Kamerata.

Link to comment
Share on other sites

Zdr

Zna4i pi4 imam edno predlojenie za teb.Davam ti Siemens A60 4isto ama 4isto nov polzvan 2 sedmici pulen s qki kartinki i polifoniii i doplashtam 40-50 leva.Ako smqtasah 4e iskam mnogo ne mi davai Kamerata.

 

Ами пич аз си имам чисто нов Siemens ST55, пълен със яки полифонии и още по-яки картинтки, така че не ме устройва.

Но дори и да нямах не виждам защо да си заменям телефона за друг, който е по-нисък клас...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...