Jump to content
BulForum.com

Modding


Recommended Posts

Ami ta razgledah predishnite temi, no tam ne sreshtnah "Kak moga da razreja kutiq"? Itam nali se slagat Neon-i raboti kak moje da stane cqlata procedura ? I da popitam Razbirashtite: Kak moje da stane eto tova ---> Tuk .Iskah da popitam i kak moga da si "skriq" kabelite ? :) taka che kato si napraa prozorec na kutiqta te da ne se vijdat.I da pitam nqkude bqh chel che ako si slojish ventilator na kutiqta tochno sreshtu tozi na procesora shtqlo da uhlajda po-dobre ?!?! vqrno li e tova..Malko mnogo vuproscheta doideha,no vse pak trqbva da popitam nqkoi.Blagodarq Predvaritelno :D

Link to comment
Share on other sites

първо: спокойно можеше да продължиш темата на MRAVKATA_Z !

за резането на кутията :) ... хората с кръгове се изорват супер много ти ...

тия фигури са правени или на машина или с мноооого търпение и не от някой които да фаща за първи път елтос или квото режещо устрийство ползва :)

кво още ... аа кабелите :) ми зимаш си по дълги кабели и спокой си минаваш по краищата на кутията така че да не се виждат през прозорчето :) и ...

ми да ако имаш вентилатор над CPU-то ще се охлажда определено по добде :)

само да не вкарва въздуха навътре в кутията ;)

Link to comment
Share on other sites

Za ventilatora: Dobre de ako ne go vkarva vutre vuzduha..a go izkarva vunka kak toia deto ohlajda procesora shte si nabavi neobhodimito kolichestvo na nego za da ohladi procesora koito e pod nego spored men taka niama da se namali temperaturata na CPU-to a shte se uvelichi....

 

Primer ako idva ot vunka vuzduha....darechem otvoria kapacite shte padne temperaturata kakto az probvah ot 3- do 4-eri gradusa tova e v zavisimost ot temperaturata v staiata.

Az napravih na kompta po lesene variant znachi vzeh ventilator i si zeh sushto truba ot tia deto sa ot Folio edni takiva raztiagashti se..Ventilatora mi e na edinia krai na trabata a drugia krai na trabata(svobodnia) poneje kompa mi e do prozoreca go izkarah vunka...i ventilatora mi vkarva ot vunka vuzduh MINUSOV ne se smeeite ama super mnogo butnah temperaturata.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...