Jump to content
BulForum.com

Winstrol


Da_Devil

Recommended Posts

hora nqkoi znae li ot kade moje da se kupi i cenata mu(smisal kazaha mi 4e edna tabletka = 1 lev oba4e neznam) ? i sa6to kak se vzima po 1 tabletka predi trenirovka li za6toto nesam mnogo naqsno i sa6to kolko vreme se vzima i prosto malko informaciq kato s kakvo moje da se sa4etae za pri4istvane i takiva raboti ?

mersi predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

За точната доза ще ти напиша друг път, защото сега не съм 100% сигурен, прави се курс 6 или 8 седмици. Като се започва с определена доза, всяка седмица се увеличава до като стигнеш определена доза и после пак намаляш, но както казах не съм сигурен и ще ти пиша по-късно. За цената със сигурност мога да ти намеря и под 1лв. хапа.

Link to comment
Share on other sites

Първо зависи на коя фирма е, второ на хапчета повечето му наименования са станозолол, станабол или подобни вече в зависимост от фирмата и милиграмите на хапчето зависи и цената... Дай малко повече информация от кога тренираш, как тренираш, колко си голям - години, кила, ръст, ежедневен режим, какви препарати си ползвал досега... Тва не е витаминче да ти кажа два пъти на ден по една тамблетка, зависи от всичките работи които изброих + от това какъв ефект искаш да постигнеш!!!

Link to comment
Share on other sites

пич откажи се , само като гледам как си написал поста и съм повече от сигурен че не тренираш от повече от 6 месеца....даже и 6 са много.....заеби го винстрол не е за тебе

 

 

брей направо се учудвам , аз като правих моя първи цикъл бях разпитал 1000 човека и бях изчел всякаква информация из нета за него а сега всеки наготово иска , дори незнае името на хапа ама дай да лапаме ....

 

prosto malko informaciq kato s kakvo moje da se sa4etae za pri4istvane i takiva raboti ?

 

пробвай с посещения в църквата :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

пробвай с посещения в църквата :laughing: :lol:

 

 

направо го отказа от живота :lol: , но май си е така , който иска за една годинка и някои по- малко да направи нещо по- добре да не опитва , много е скъпо или нищо не става :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...