Jump to content
BulForum.com

Tarsq igra


GossipApe

Recommended Posts

Ami ne e opredeleno tarsene,no mi se 6te da mi kajete nqkakva igra s ricari.moje da e janra na Rune,a moje i na age of mithology,dori i na Heroes of might and magic.da si zaslujava e vajnoto.

probvai Moonstone ima ia na The Underdogs. Po princip tova e mnogo dobur site za igri. Osobeno ako tursish neshto, koeto prilicha na neshto koeto si igral. Zapivash se na niakoia igra i pochvash da razglejdash tezi, koito sa v poleto "If you like this game, try...". Taka sled 1h i trugvaiki ot 1 igra napulnih 150 faila vuv FlashGet (igri & manuals) ... mnogo produktivno. Ima samo dva problema: skorostta e malko niska i ne razreshavat poveche ot 1 connection. No kato se ima predvid kakvi neshta mogat da se nameriat tam, si zaslujava chakaneto ;)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: Zabravih i edna VELIKA classic-a v janra:

Defender Of The Crown na Cinemaware. Malko e EGA, no kato se ima predvid, che navremeto se kefehme ujasno mnogo na CGA versiata (ne che imashe drugi monitori naokolo :))) no 12 cviata poveche si e napravo vurha! :)

Link to comment
Share on other sites

Igral li si King Of The Round za MAME? Ako ne si, probvai q, predpolagam shte ti haresa. Sushto taka mojesh da probvash i Ghouls'n Goust pak za MAME. Provai Blade of Darkness (Saverance?).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...