Jump to content
BulForum.com

Фитнес зала около 5-то районно?


Dimitar_90

Recommended Posts

къде е това 5ро районно бе, пич? кажи някъв квартал да не мислиш, че всички трябва да заем кое РПУ къде е :)

Link to comment
Share on other sites

Еми пич, аз живея точно до районното, но за жалост в близост няма фитнес... Корадото не знам дали работи още. Около седмочисленици и детски свят има 2-3 зали...

Link to comment
Share on other sites

За Тракия става въпрос, но търся конкретно до 5-то ;)

Корадото го затвориха, сега има някакъв фитнес в поликлиниката, но не е кой знае какво.

GS_Mitaka къде точно до детски свят има зали?

Link to comment
Share on other sites

Да за поликлиниката фитнеса го знам, ама е пълен шит... Първо по-далече има до лаута: голям е фитнеса, хубав е.

До детската градина зад Детски Свят има едно фитнесче, не съм бил лично, но го знам.

И ми говорят, че в самият Детски Свят имало някакъв, но не го знам какъв е и къде е.

 

ПП: Ти къде живееш около районното ? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

е в тракия не е ли 6-то :bgrin: както и да е. корадото от бая време не бачка. други възможности за тракия са срещу метро и до стадиона на локото имало някаква зала. има тема за зали в тракия разгледай я ;)

Link to comment
Share on other sites

е в тракия не е ли 6-то :bgrin: както и да е. корадото от бая време не бачка. други възможности за тракия са срещу метро и до стадиона на локото имало някаква зала. има тема за зали в тракия разгледай я ;)

offtopic:6то е в изгрев ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...