Jump to content
BulForum.com

За новия албум на Слави и компания


Hypocrat

Recommended Posts

Дайте си мнението за новия албум "Нещо лично" на Слави Трифонов :online2long: и компания ???

Според мен е доста слаб от към нещо ново и запомнящо се, но вса пак прави впечатление дуета със Невена Цонева бих казал добър но не колкото със Софи Маринова. Другата що годе добра песен е на Борко Султарийски "Целуни ме". Това са за мен добрите песни. :P

Link to comment
Share on other sites

Песента, която Нели сама изпя беше добра, а самото изпяване беше прекрасно от нейна страна. Има страхотен глас. Иначе албума за нищо не става. Иначе има тема за това тук

Link to comment
Share on other sites

"Нещо лично" мен много ме кефи :)

Link to comment
Share on other sites

Песента, която Нели сама изпя беше добра, а самото изпяване беше прекрасно от нейна страна. Има страхотен глас. Иначе албума за нищо не става. Иначе има тема за това тук

 

Е малко си се объркал за темата защото е за " ... и оркестъра да свири " които е предпоследния албум. За на Нели песента мисля че не показва достатъчно добре гласовите си качества, а тя може много.

 

 

 

П.П. И се извинявам за името на албума верно че беше "Нещо лично"

Link to comment
Share on other sites

За всеки нов албум тема ли трябва да се пуска?

 

Пречи ли ти това??? И все пак нова тема за разговор ли е новия албум??? И да спрем до тук. ;)

Link to comment
Share on other sites

Спама ми пречи на мен. Да решават модераторите. Според мен е излишна темата, онази е изчерпана и има нов албум, който напълно спокойно може да се обсъжда там. За тема, която няма да е особено дискутирана няма смисъл да се прави разделение.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...