Jump to content
BulForum.com

Tarsia igra


Joro

Recommended Posts

Pichove,Vapros s povishena trudnost:

niakoi da e chuval za igra s Sherlok Holms,ne znam tochno kak se kazva,a

oshte po-malko kak gramaticheski se pishe.Taka,che ne se smeite!!

Ako znaete neshto- postvaite.Blagodaria predvaritelno.

Link to comment
Share on other sites

Pichove,Vapros s povishena trudnost:

niakoi da e chuval za igra s Sherlok Holms,ne znam tochno kak se kazva,a oshte po-malko kak gramaticheski se pishe.Taka,che ne se smeite!!

Ako znaete neshto- postvaite.Blagodaria predvaritelno.

Ako stava rech za The Lost Files Of Sherlock Holmes (Info: MobyGames, The Underdogs) tova e mnogo dobur (za vremeto si razbira se Adventure sus Sherlock Holmes). Iziskvania: DOS / VGA (320x200 256 colors) / 30Mb HDD / niakakva zvuchka ...

 

Ako ne si ia igral, ti ia preporuchvam, sravnitelno trudna e, makar i grafikata da e malko preminala vremeto si ;)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: Imam igrata, ako te interesuva, moga da ia upload-na (za nula vreme rabota e :)

Link to comment
Share on other sites

0xdeadc0de,ako ne ti predstavliava trudnost,moje da ia kachish,che sega izlizala niakakva nova takava, ta da vidim starata kakvo predstavliava.

Sled tazi za koiato govoria sa izleznali pone oshte dve. Na ednata (po-tochno produljenieto na tazi za koiato pisah) namerih RIP (240Mb bez speech) i puskam da se svalia. Sled tova shte ia upload-na. Sega puskam da se upload-va purvata.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

The Lost Files Of Sherlock Holmes e kachena tuk.

 

Enjoy!

 

Novata e Mistery of the mummy nali?

tazi koiato svaliam az e "Case of Rose Tattoo" i ne e mnogo nova (1997 ;))) no popadnah na neia dokuto tursih info za purvata, koeto da post-na tuk. Izglejda interesna, a i shte mi dopulni kolekciata.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

OK,car si be pich!!To ne che imam mnogo vreme za igri,ama niakoi kato pusne muhata za neshto.Sega si pripomniame"Mad Dog McCree"

Mad doga e mnogo qka igra e mnogo mnogo otdavna sam q igral i ma kefi pak za taq deto q razpravite nesam 4uval ma 6a vida

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...