Jump to content
BulForum.com

ima li xora s razbiti surza


Recommended Posts

chicatillo,4i estestveno ne vsi4ki sa ednakvi.no spora zapo4na kogato tigera si kaza kvo e stanalo.kakto spomenah toi sam si kaza,4e e popadnal na momi4e,koeto se prodava za pari. ;) I az bqh dale4 ot misalta,4e si4ki momi4eta sa kurvi.no opredeleno gi ima i to hi4 ne sa malko.a 6to se otnasq do lubovta az ne moga da sporq po tozi vypros,6toto o6te ne go poznavam tova 4uvstvo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply
.....no spora zapo4na kogato tigera si kaza kvo e stanalo.kakto spomenah toi sam si kaza,4e e popadnal na momi4e,koeto se prodava za pari. ;)........

vioshte as sum kazal che ima takiva a ne che sa vsichki.chicatillo mnogo pravilno se iskaza za preburzanoto deistvie. as do sq sum imal tochno dve gadjeta tochno tolkova kolkoto sum obichal istinski a i za tva deto shoker ne ispitval tova chustvo shoker da ti kasha kvo e chustvoto:chustvoto e surceto ti topti po burzo kogato e vidish pochvash da si mislish za neq,kogato q nqma i ti e tushno neshto ot vutre te izqshda,a kogato e okolo teb ti postoqno se muchish da se dokashesh pred neq da i privlechesh okoto da q nakarash da se usmihne i.......................... :love :wub:

Link to comment
Share on other sites

Момичета и момчета хубави, чуйте и мен 32-годишния. Май съм двапъти по-стар от повечето от вас, но, повярвайте, все едно вчера беше когато и аз бях ученик на 16 в английската гимназия и си правехме купони. Вермето лети бързо. А groover и другите които си мислят че нещо ще се промени с времето, много се лъжат. Момичетата винаги са си такива. И по мое време умираха да излизат с някакви десетокласници и единайсетокласници, дето ни се струваха много големи. А ако пък някоя си имаше гадже войник и той беше пратен в другия край на България, това беше върха на престижа. Всички други й завиждаха лудо и се втурваха на свой ред да си търсят войници, щото друго си е загорял пич в униформа. Пише ти писъмца и т.н., все неща за които жените умират. Сега с SMS-те цялата романтика е събрана в 160 символа но и това е нещо :-) Модерни времена.

 

Та на темата де. Groover, не се ядосвай. По-добре няма да стане. По-печалното е, че ако жените не те харесват сега, много е вероятно и после да не ти обръщат внимание. Трябва да поработиш върху себе си. По принцип излизането с по-големи момчета е нищо. Това е самата невинност на девойките, повярвай ми. След това става много по-лошо. Розовият период трае до около 25. Дотогава жената гледа един мъж да е спортен, готин, достатъчно е да пуска мохабети в компания и е пич. Може да кара и Форд Фиеста 1.1, търпи се. Но после нещата се променят. Жените нахитряват и си търсят откровено пичове с пачки. От тук и термина "пачколапачка". Жената остарява, навърта километри и има нужда от подръжка. А за това е необходим и солиден бюджет. На 25 жената си мисли "Майка му стара, хубава съм, имам дупе, цици, всичко, ама като гледам как изглеждат другите жени, значи имам само още 5-6 години да забърша нещо сериозно". И тук започва класацията на БГ радио. Най-напористите каки се пласират в чужбина и заживяват щастливо с някой счетоводител от Хамбург или преподавател по математика в университета в Кьолн. Особено пък тези от езиковите гимназии са с "едни гърди" пред другите, или с един "език" го речи, все тая. През това време и ти си на 25, таман си отслужил и си излязъл от университета и се озърташ за някоя работа за около 300лв месечно. С тези пари правиш един ъпгрейд, сипваш половин резервоар бензин и чакаш аванса. Пак си излизаш с момичета, разбира се, но тайно се надяваш, че не си поръчват скъпо вино с пицата.

 

Не ми се продължава. Останалото е проза, с която ще се сблъскаш скоро и със страшна сила. Така че, пич, недей да делиш момичетата на такива, които излизат с големи или с връстници, които мислят за секс или не мислят, интересуват се от чувства или не се интересуват, пускат или не пускат. Най-важното са парите. И тук както другаде "Платиш - клатиш". Ако имаш пачката, избора е твой.

 

Едно време войниците на Наполеон завладели Египет и били очаровани от магията на изтока. Най-много ги впечатлил пазарът на роби. Можело да си купиш момиче с една месечна заплата. Славни времена! И сега не е по-различно. Времената са същите. Ако имаш заплата на френски войник, разбира се :-)

 

Прави си извода!

 

Поздрав,

Чаро

Link to comment
Share on other sites

няма кво да коментирам! човека пичът даде своята гледна точка, чувал съм тези думи от много хора и мисля че и те са верни.много теории станаха. много иска живота от нас. не само че тряя да си пич ама и пачка тряя да имаш. ами тва е. че съм си пич, такъв съм, ама тая пачка от де да я зема? ако някой предлага работа за през лятото да казва. чаткам от всичко само на физически труд не държа. то тук стана секция малко обяви :)

Link to comment
Share on other sites

charovni Стискам ти виртуално ръката :)

Особено ми хареса това че след 25 жената навърта километри и иска поддръжка - lol

За съжаление всички се слъскваме рано или късно с това и то е неизбежо.

Но... селави на мъжа му остава само да се постарае да е на ниво откъм пачката (тъй както жените се стараят да са на ниво от към циците и дупето).

Абе точно като в природата животните се подбират едни други в размножителния си период - По-силните и охранени мъжкари взимат добрата женска, а останалите остават на клона да ядат банани и да се подготвят ;)

Link to comment
Share on other sites

charovni Стискам ти виртуално ръката :)

Мерси! Радвам се, че има пичове, които споделят тези размисли. Това са си истините за живота, реално.

 

Чаро

Link to comment
Share on other sites

charovni, az bqh ostanal s vpechatlenieto, che ot okolo 20-21 godishni do okolo 27-28 godishni sa taka.. sled tova povecheto si sqdat do izvestna stepen na gz :)

 

moje i da byrkam, ti bi trqbvalo da imash poveche opit ot men...

 

za sebe si sym reshil da ne vzimam naseriozno devoiki v tazi vyzrastova granica veche :) ne mi ostanaha nervi za habene...

Link to comment
Share on other sites

амиаз като съм 10 години по-малък от теб как да не ги зимам насериозно. кво да чакам 15 години за да мога да направя нещо сериозно ли? прав си за това, което казваш, но не мога да приема, че в абсолютно всички случаи е така!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Що ли ми се струва че гледната точка ...откъм дупе и цици не изчерпва не напълно а дори на една трета момичето/жената с която искам да съм...Може пък да ми липсва опит ! Но все пак не мога да си представя себе си след 10-15 години като човек трупащ пачки заради едното дупе и едните цици има не повече ..много повече което трябва да има тя за да е с мен B) B) B)

Link to comment
Share on other sites

Що ли ми се струва че гледната точка ...откъм дупе и цици не изчерпва не напълно а дори на една трета момичето/жената с която искам да съм...Може пък да ми липсва опит ! Но все пак не мога да си представя себе си след 10-15 години като човек трупащ пачки заради едното дупе и едните цици има не повече ..много повече което трябва да има тя за да е с мен  B)  B)  B)

А защо не помислиш че и мъжа не се изчерпва дори и на 1/3 само с едната пачка...

Link to comment
Share on other sites

Така си е а може би за тези които се изчерпват с пачката дупе + цици стига

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...