Jump to content
BulForum.com

Eл. стъкла и климатик


kolioeng

Recommended Posts

Интересувам се в Пловдив има ли място където да монтират ел стълка( да ми сменят машинката с ел) и или да монтират климатици за коли

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се в Пловдив има ли място където да монтират ел стълка( да ми сменят машинката с ел) и или да монтират климатици за коли

 

:laughing: по добре недей...... по хубаво от ръчните машинки няма ..... вярно че е гъзария , ама ела ме виж....страх ме е да си ги връткам стъклата когато и както си искам , защото само едни дебели цени ми се привиждат за ремонт.... после , ако заключваш колата през лятото - пак к°р .... щом щракнеш алармата и стъклата започват да се дигат едно след друго и вътре става душегубка :( другия момент е, че има и самопроизволно сваляне на стъкла понякога - и то не винаги когато си до колата .....( в форума има поне 2 или 3 случая описани ..... А за климатиците ...ако си намериш оригинален за модела - добре , ама ако решиш да го пригаждаш ще се намериш в приключение ..... :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

А да те питам твоита аларма да не е от съседна Турция?

Стъклата могат да се вдигат само ако имаш комфорт функция, но освен това алармата може да се настрои да заключва без да вдига стъклата!

И кви са тия глупости за произволно сваляне на стъкла, колата ти да не е ФОРД?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...