Jump to content
BulForum.com

Проблеми с качването


KoLEto

Recommended Posts

значи преди около месец бях 67 кг но поради мои лични причини отслабнах и станах 63 кг. Свалих от корема и за съжеление от гърдите сега се опитвам да кача от 63 на 72 но проблема е че качвам само на корем и на ни6то останало :( моля кажете някав режим и начин на ядене за да избегна този ефект ако може и една програмка да драснете 6тото преди да отслабна бях на фитнес за 2 месеца и ся нз от каде да почна :D молим програмката да е някоя която вие сте е ползвали и сте доволни !!! Благодаря :laughing: :)

Link to comment
Share on other sites

Аз тренирам така:

1 ден-Ръце (супер серии),Крака

2ден-почивка

3 ден-Гарди+предни,средно рамо

4ден-почивка

5 ден-гръб+трапец+задно рамо

(От месец и нещо сам с тази програма и съм доволен)

Хранителен режим не правя строг но има определени неща които ям за деня.Когато почнах да ходя на фитнес бях 60кг сега сам 72.Това ме удовлетворява :)

Link to comment
Share on other sites

Програмите са много строго индивидуални.

Нека той да си пробва.Това, което усеща, че е най-добре и влиза най-добре това да прави и да си направи програма.

А за качването..Яж по-по-малко на 1 ядене, но яж по-често.

Като се натъпчеш 3 пъти в деня единственото, което ще направиш да си разшириш корема и да качиш сланини и т.н. :)

така, че яж по-по-често и по-по-малко.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

сутрин очесени ядки и от 3 до 5 твърдо сварени яйца....суроватъчен протейн....

 

даже като се замисля....започваш... яко тренировки и си вземаш на юнивърсал "анималпак" много е добро....по едно пакче на ден...дава много палър...и за 2 три месеца яко блъскане с 10 кила отгоре

Link to comment
Share on other sites

сутрин очесени ядки и от 3 до 5 твърдо сварени яйца....суроватъчен протейн....

 

даже като се замисля....започваш... яко тренировки и си вземаш на юнивърсал "анималпак" много е добро....по едно пакче на ден...дава много палър...и за 2 три месеца яко блъскане с 10 кила отгоре

 

ооо да..... то тоя анимал пак по-добър от стероидите бил..... защо ли нито аз нито някой от приятелите ми не качи 10 кила докато го използваше......

 

4 месеца - 40 кг , 1 година - мр олимпиа.... :punk

Link to comment
Share on other sites

Ххахаа, всеки ден по 3-5 твърдо сварени яйца? Щом мислиш така да ти кажа, че с яйцата не бива да се прекалява. Нормално по по един жълтък през ден (което не натоварва огранизма), а не по 5 на ден. Това твоето е 10 пъти по-голяма доза холестерол, която неизменно ще се отрази на здравето ти в бъдеще. Белтъци само може, но и с тях трябва да се внимава. Голяма доза = тежест за бъбреците.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...