Jump to content
BulForum.com

Manchester United


KnoppiX

Recommended Posts

Zna4i vyprosa e sledniq:

koi gi ka4i klip4etata na Manchester United tuka v warez.ru i ako moje da kaje otkyde da si svalq o6te ili toi da gi svali i uploadne i o6te ne6to ako nqkoi e nameril ne6to po-golqmo(v smisyl cql ma4 ili ne6to takova da kazva otkyde e ili da go uploadne ako go ima na hardeca)

10q predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Az sam fan na Man Utd. Imam osven razni takiva golove koito e kachil Slain i razni drugi stari i zlatni ili stari no ne osobeno zlatni. Osven tova imam vsichki golove ot tozi sezon dotuk. Ako te interesuva shte ti gi kacha. Celi machove nikade niama da namerish.

Link to comment
Share on other sites

Shte gi kacha be kak. Okolo 760MB mai beshe cialata papka. Inache sam gi svalial ot dosta razlichni site-ove poveche ot koito veche sa zatvoreni. Edin obache oshte si bachka i v nego mojesh da namerish vsichki golove v Premier League tozi sezon. Toi e Fabien Bartez.TK. Gledai tam kakvoto iskash no ako imash jelanie az shte upload-vam periodichno vsichko koeto napadatelite i drugite cherveni diavoli vkarat kato golove. Osven tova imam i okolo 300MB krasivi i kuriozni golove glavno ot Holandia no ima i ot drugi parvenstva ako iskate i tva shte kachvam.

Link to comment
Share on other sites

MI shte sym ti super blagodaren MAINA!!!!!!!!!!!!

Bih ti kazal da mi pusne6 edno PM kato ka4i6 pone malko no po hubavo pi6i tuka shtoto sym siguren 4e ima i mnogo drugi koito shte se kefqt na tova

10x pak

Link to comment
Share on other sites

Mi te tiq klip4eta ne znam dali sa teq ama ako se teq deto sa gi puskali po Diemata sa mnogo qki ka4vaite i samo da se kazva Manchester directoriqta ili ne6to s koeto da go namerq v search-a ili prosto dai link...

(iskam da gi otkriq teq raoti...)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...