Jump to content
BulForum.com

проблем със сийда


goliat

Recommended Posts

начи днеска реших да кача spiderman tv series.тва добре и почвам да си го сийдвам и тва добре.само че

сайте не ме отчита като сийдар пък иначе upload-вам.Кажете ми кво става и от мен ли е проблема.

Link to comment
Share on other sites

Хич не ъплоудваш, прочети какво пише на главната страница ;)

Трябва да свалиш .торрент-а който си качил току-що и да му покажеш да се сваля там където са файловете (от които се състои). Или рабери какъв ти е паскейа (свали друг торрент файл от сайта) и копирай тракера в своя торрент, пропускайки първата стъпка която описах.

Link to comment
Share on other sites

ми точно тва е проблема,че аз съм го свалил торента от сайта и съм му оказал пътя към папката с файловете,а сайта продължава да бъде пас и да не ме отчита

Link to comment
Share on other sites

Ха ха сега нека предскажа какво ще стане ще дойде някой модератор ще ти трасне 20 линкa към правилата и ще затвори темата като учтиво ти каже че си ма##умник и те мързи да четеш :D :pirate

Link to comment
Share on other sites

Значи ,аз изтрих свален филм ,заедно с торент файла,свалих отново торент файла и започнах да лийч и сийд без проблем! С една дума -квото било ,било,оттук насетне наново лийч и сийд и няма проблем :wir Според мен,всичко си бачка...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Дали защото си поднових Кометата с новата версия, но в профила ми не се отчита никакъв трафик - нито up, нито download, макар че според клиента качвам. Защо така?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ей искам да ви попитам нещо.Аз свалям с флашгет и като се свали филма след тва почва да се сийдва обаче не може да се сийдва повече от 1 час.Тва е много тъпо,няма ли някаква настройка,с която да го направя да сийдва постоянно ??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

при мене проблема е малко по-друг на мен въобще не ми отчита в рейтига ъплоъда, сийдвам си правил сам експерименти оставял съм компа 9-10 часа само да сидва всеки един торент ми показва че другите юзери са сваляли , даже трафика ми показва 6-7 ГБ ъплоуд , обаче рейтинга ми не отчита никакъв ъплоуд ???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zdraveyte. Predi niakolko dni kachih edin film, seed-vam go ot togava, no mi dava slednata greshka: " ERROR : rejected by tracker - Invalid passkey (0 - )". Moje li niakoy da mi kaje kakvo shte reche tova - na prostichak ezik :) . Predvaritelno blagodaria

Link to comment
Share on other sites

Zdraveyte. Predi niakolko dni kachih edin film, seed-vam go ot togava, no mi dava slednata greshka: " ERROR : rejected by tracker - Invalid passkey (0 - )". Moje li niakoy da mi kaje kakvo shte reche tova - na prostichak ezik :) . Predvaritelno blagodaria

 

аннонс урл-то от сорта на

http://bt.wrzru.com/announce.php?passkey=a...***************

или

http://bt.wrzru.com/announce.php

ти е ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И при мен не ми отчита uploada:(

Значи сийдвам, като разпран а не ми отчита нищто. Специално за Rome до момента -- "average upload speed 94 kb/s, total uploaded 9.68 GB" --, Подобна е картинката и за останалите торенти, които съм свалил.

Ползвам FlashGet, задал съм "When download done as a Seader 0-Always -- 100000" Tova Gosu се намира - Options -- BT прозореца

 

Някакви идеи, къде е проблема?

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с uTorrent и работата ще заспи B)

 

Thanks Slimena, сега ползвам uTorrent, ама за съжаление положението е същото. Отчита ми сийда само на няколко филма (4 от общо 9, които засега съм check-нал в UTorrent и в момента ги ъплоадвам)

 

Както и да е, в крайна сметка идеята е да сийдваме, не да се надпреварваме на кой му е по голям ... коефицента :)

Link to comment
Share on other sites

Thanks Slimena, сега ползвам uTorrent, ама за съжаление положението е същото. Отчита ми сийда само на няколко филма (4 от общо 9, които засега съм check-нал в UTorrent и в момента ги ъплоадвам)

 

Както и да е, в крайна сметка идеята е да сийдваме, не да се надпреварваме на кой му е по голям ... коефицента :)

 

И при мен проблема е същия.Сийдвам а коофицента не откъва,това се появи откакто започнах да свалям от Арената.не съм сигурен напълно.Дори наново ги дръпнах и пак не се оправи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...