Jump to content
BulForum.com

Celeron 1.3Ghz


Recommended Posts

И аз търся Celeron Tualatin но на 1 или на 1.1GHz. Ако някой има да пише, че е грехота да се купува такова нещо ново.

Link to comment
Share on other sites

Ами значи остава да намерим един на 1.3 или 1.4GHz за теб а аз ще взема твоя за малко по-малко кинти.

Poneje ne sum mnogo v chas s upgrade-te,no mi kazaha che dunoto mi podurja~1.3Ghz,dunoto e Intel 815EP.....niakoi shte mi kaje li kakvo CPU maximum moga da sloja.........,ako stava predlojenieto si ostava stiga naistina niakoi da prodava takova CPU! ;)

Link to comment
Share on other sites

Максималния по честота процесор за твоето дъно е Celeron Tualatin 1.4GHz (цена за нов около $40), а дали можеш да си клокнеш твоя зависи от дъното ти. Постни точния модел и ще ти кажа дали става за клок.

Link to comment
Share on other sites

По точно QDI SynactiX 5EP/5EI. Имаш ПМ с подробности как да пробваш клок, ако не ти е станало ясно по-добре не пробвай сам.

Link to comment
Share on other sites

Za da ne otvarqm nova tema 6te sloja obqvata si tuka . Zna4i tyrsi se Socket370(PGA370 Socket) Celeron procesor na 866Mhz ili 900Mhz.

Ako ima nqkoi takova jivotno da drynne edna jica na 0886 361496 da se razberem

Link to comment
Share on other sites

Za da ne otvarqm nova tema 6te sloja obqvata si tuka . Zna4i tyrsi se Socket370(PGA370 Socket) Celeron procesor  na 866Mhz ili 900Mhz.

Ako ima nqkoi takova jivotno da drynne edna jica na 0886 361496 da se razberem

Znachi niakoi,ako ima za prodan Celeron Tulatin na 1.4Ghz da svirka! :)..............ako niakoi znae otkude moga da go vzema nov nai evtino sushto da postva!Thank's! :punk

Link to comment
Share on other sites

Za da ne otvarqm nova tema 6te sloja obqvata si tuka . Zna4i tyrsi se Socket370(PGA370 Socket) Celeron procesor  na 866Mhz ili 900Mhz.

Ako ima nqkoi takova jivotno da drynne edna jica na 0886 361496 da se razberem

ами аз имам таквоз чудо на 900MHz, ама тряа да намеря Tualatin първо.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...