Jump to content
BulForum.com

Tyrsq FLASH ROM


Recommended Posts

Zna4i... vyprosniqt chip mi trqbva za video karta i trqbva da byde 1MBit, na 3 :) volta za mnogokraten zapis i da e ot oniq malkite kvadratni. A ako nqkoi ima kakyvto i da e chip za BIOS na PC, ako raboti na 3v sy6to mi vyr6i rabota.

 

Ako nqkoi ima programator za takiva ne6ta sy6to da se obajda! :)

Link to comment
Share on other sites

Zna4i... vyprosniqt chip mi trqbva za video karta i trqbva da byde 1MBit, na 3  :) volta za mnogokraten zapis i da e ot oniq malkite kvadratni. A ako nqkoi ima kakyvto i da e chip za BIOS na PC, ako raboti na 3v sy6to mi vyr6i rabota.

 

Ako nqkoi ima programator za takiva ne6ta sy6to da se obajda! :)

Za vsichki tezi vyprosi se obyrni kym TED. Toi e choveka koito shte ti svyrshi rabota. USPEH :)

Link to comment
Share on other sites

Виж какъв е оригиналния чип (постни му номерчето) и ще ти кажа дали мога да го програмирам. За твое съжаление по дъната (i815 и i845) се срещат в такъв квадратен корпус само "FIRMWARE HUB", което е бая различно от "FLASH". Най-често чиповете по останалите дъна са "FLASH"-ове и са на 5V. Опитай да си поръчаш чипа в КОМЕТ (намира се в Капана).

Link to comment
Share on other sites

Znam kyde se namira comet i hodih do tam ama sa v reviziq. Zna4i originalniqt chip e za ednokraten zapis tyi 4e....kofti ina4e modela e Atmel AT27LV010, m/u drugoto az si namerih 4ip na AMD koito e ne6tosi29ne6tosi010 koito e za mnogokraten zapis i e 1MBit no ne znam dali e na 3V... :confused skoro 6te razbera :)))) 10x vse pak ako imam probllemi 6te pi6a.

PS:

TED, ima6 li programator za takiva pi6ki na 3V? 6toto az 6a provera dali e 3V i ako e 6e probvam da si go fla6na direktno na video kartata (6te go pusna s video na PCI), no ako ne6to ne stane(po to4no ako ni6to ne stane) 6te pi6a za pomo6t. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...