Jump to content
BulForum.com

BMW събор 2007


zizirixo

Recommended Posts

Аз

 

ПРОГРАМАТА

 

28 април 2007

Събота

(09,00) Събиране на групите

(10,00) Потегляне към гр.Хисаря

Часовете варират в зависимост от отдалечеността и времето за придвижване на различните групи. Часовете в скоби са за групата от София

12,30 Сливане на пристигащите групи

13,00 Настаняване по хотелите гр.Хисаря

14,00 - 17,00 Свободни тренировки на писта Дракон с.Калояново

17,00 Конкурси за външен вид - паркинг пред ресторантски комплекс

"Извора" гр.Хисаря

 

29 април 2007

Неделя

Писта Дракон

10,00 Конкурс за автомобилно озвучаване ЕММА.

Записване за "Италианско преследване" и драг

Свободни тренировки

11,00 - 12,00 Свободна програма - дрифт, понички и други лакомства

12,00 - 14,00 Италианско преследване

14,00 - 16,00 Драг турнир

16,00 Свободна програма - дрифт, понички и други лакомства

 

20,00 Начало на официалната част и награждаването

 

30 април 2007

Понеделник

За желаещите писта Дракон отново е на разположение.

Link to comment
Share on other sites

Аз бях днес на събора обаче бяхме с мотори :) Иначе ми хареса като цяло особенно Италянското състезание имаше доста интересни рпедстажители а след тва за дрифта които правеха някой участници нямам думи личеше си че има доста класни баварки (макар и не толкова добри на външен вид :) ).Имаше и малко излагация от странна на разни неопитни "шофьорчета" ама човек все пак не се ражда научен.С няколко думи голяма веселба много миризма на гуми и много изпита бира и голямо шоу :D 6+ Само едно не ми хареса - безрасъдното държане на голяма част от публиката.То верно е яко да изпиташ тръпката и колкото по отблизо гледаш е толкова по шоу но да ми седят пред бетонената стена на 10 метра от пистата не е много умно.Като изключим тва доста сносен събор стана :P

Link to comment
Share on other sites

На италянското , накрая кой спечели ? бялата пораждясала е30-ка ?

иначе напълни ми са душата , толкова бмв-та на едно място никога не съм виждал :)

Link to comment
Share on other sites

Само едно не ми хареса - безрасъдното държане на голяма част от публиката.То верно е яко да изпиташ тръпката и колкото по отблизо гледаш е толкова по шоу но да ми седят пред бетонената стена на 10 метра от пистата не е много умно.

ем да земат да направят едни трибуни, то като нищо не виждаш много ясно, че ще търсиш по-добро място :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...