Jump to content
BulForum.com

GB Radeon 9200SE


Recommended Posts

Abe ne mi raboti ne6to Tv-out za video kartata.

Kato q wklucha kym televizora i mi dawa "Not Connected" i na telewizora mi dawa samo brajdene.

Izpolzah video-scart prehdnik,za da go probwam na drug televizor,ama pak ne stana.

Predi si rabotshe super s toq prehodnik,a sega ne shte da zacepi nikak.

Nqkakwi predlojeniq da imate ot kakwo moje da prawi taka twa jiwotno.

Dali ne e prekysnat kabela za Tv-out-a ot video kartata-malko weroqtno,zashtoto sym go polzwal 2 pyti.

Link to comment
Share on other sites

Да не си объркал местата на аудио и видео входовете към кабела на скарта? По принцип жълтото трябва да е видеото. Ако са 2 жълти кабела виж дали не си объркал този за видео входа с този за изхода. Иначе бръждене може да чуеш точно ако сложиш видео сигнала на мястото на аудиото. Тогава чуваш вертикалнара честота на 50Хз (брум, бръждене) и хоризонталната на 15кхз (свистене)

Link to comment
Share on other sites

Defender Posted on Jan 6 2004, 16:32 PM

  znam 4e ne e mqstotot tuka ama moje6 li da mi kaje6 kak se darji v igrite tazi karta 9200se?

Twa opredeleno e mnogo skapana karta.

Wadi mnogo malko tochki na3DMark03 i za sia se dyrji dobre ama sled 4-5 meseca 6te trqbwa da e ostawq za staro jelqzo:))

weasel Posted on Jan 6 2004, 17:21 PM

  defender, SE ne e za gameri, opredeleno ;)

maverick, kakvo shte reche "direktno s video vhod", ti kak inache misleshe da q svyrjesh kym monitora?

I imah predwid directno s Tv izhoda 4rez 4in4,bez da slagam prehodnik 4in4-Scart(6tot moje da mi e precakan prehodnika-ama ne e)

Ta sega si tyrsia dryg kabel za Tv-out da wida dali ne e ot kabela.

Ako li ne go prashtam na garancionen serviz ama 4ak w Sofiq:(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...