Jump to content
BulForum.com

Heroes Of Might & Magic 4


0xdeadc0de

Recommended Posts

!!!REQUEST!!!

 

Izleznala e HoMM4 na bulgarski! (Link)

 

Ako nqkoi bude taka dobur da ia upload-ne po nai-burzia nachin, che niamam turpenie, a do zaplata ostavat 2 sedmici!!!

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: Shte se revanshiram po vseki vuzmojen nachin!

Link to comment
Share on other sites

Sega kakto 0xdeadc0de nqkoga kaza citiram:

"Ne e sramno da popita6 kato neznae6.I neka az da bada parvi....."

Togava neka az da bada "vtori".Nikoga ne sam igral Heroes.Nikoq seriq.I ne znam za kakvo stava vapros.Samo,4e e RPG.I tova,4e 6tom e RPG e dosta mudna.No znam,4e dosta hora q igraqt zatova stiga obqsneniq i neka nqkoi fen na igrata da mi otgovori:

1.Za kakvo stava vapros v igrata?

2.Ima li smisal ili igrae6 4 4asa i sled tova se 4udi6 "za6to"?

3.Sravnenie s nqkoi drugi janrove igri.Podobni na toq.

Link to comment
Share on other sites

Znae6 li dali 6te moze6 da q patchne6, na men ne mi se vqrva, a v1 e mnogo bugava

ne sum siguren dali e samo patch. Sled kato igrata se prodava, nai-veroiatno shte si vurvi cqlata (ili pone s versiata v/u koiato da se apply-va patch-a). Kolkoto do tova, che v1 e bugliva ... ami takava e, no kato slojish updatite ili The Gathering Storm Expansion, vsichko (ili pochti vsichko) se opravia.

 

Nikoga ne sam igral Heroes.Nikoq seriq.I ne znam za kakvo stava vapros.Samo,4e e RPG.I tova,4e 6tom e RPG e dosta mudna.No znam,4e dosta hora q igraqt zatova stiga obqsneniq i neka nqkoi fen na igrata da mi otgovori:

1.Za kakvo stava vapros v igrata?

Might & Magic seriata e RPG, a Heroes of Might & Magic e Turn-Based Strategy (s elementi na RPG).

V obshti linii se razkarvash po edna karta s edin ili niakolko ricaria, biesh loshite, subirash razni neshta, stroish razni drugi neshta v razni gradove, trupash experience, vdigash levels, pak biesh loshite, prevzemash im gradovete, stroish i v tiah i pak biesh loshite ;)))) mai vzeh da se povtariam. Moga da stavnia igrata s Civilization - tova e clasicheska turn-based strategy, no ima i mnogo razliki. Ako si haresval Civilization ili si padash po fantasy - "give it a try" - niama da sujaliavash.

 

2.Ima li smisal ili igrae6 4 4asa i sled tova se 4udi6 "za6to"?

vsushtnost niakoi misii (aka Scenario) na HoMM4 se minavat za 1h, dokuto ima i takiva, koito mojesh da si igraesh na kotka i mishka s loshite niakolko dena ;))) Campaign-ite sa drugo neshto. Tam niakolko scenario-ta sa navurzani edno sled drugo, kato edin ili niakoi ot geroite ti minavat ot scenario v scenario, kato si vlachat experience, magii, artefacti i t.n. ... tam e istinskata krasota. Osobeno ako chetesh vsichko, koeto ti pishe za istoriata po koiato igraesh si stava edno malko fantasy romanche s tvoe uchastie.

 

3.Sravnenie s nqkoi drugi janrove igri.Podobni na toq.

Janr-a e Turn-Based Strategy (kakto spomenah veche) i moga da ti izbroia niakolko igri za da hvanesh ideiata:

Civilization, Colonization, WarLords (no ne BattleCry - tia e RTS), Masters Of Magic, Kings Bounty (tova e bashtata na vsichki Heroes - ideiata e sushtata, samo deto e dosta starichka i tova okazva vlianie na grafikata i t.n.), Age Of Wonders ... stiga tolkova, ako ne si igral pone edna ot tezi, znachi iavno ne si padash po takuv tip igri ;)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: Basi kolko mnogo izpisah i pak ne sum siguren, che niakoi shte shvane ideiata, ako ne e vijdal igrata :( To sushtoto kato Aleko: "Ne mo'esh go opisa s dumi" :)

Link to comment
Share on other sites

hm...................Dosta izpisa.V edno sam siguren 0xdeadc0de-golqm fen si na igrata.:))

6te vzema da q probvam.malko mi e kofti PC-to,no ne vqrvam da iska mnogo.I estestveno sam golqm fen na Ricari,Drakoni ili t.n. srednovekovni ne6ta bilo to i vav fentazi variant.Lord of the Ring e dosta zaribqva6t spored men.:)))

 

 

P.S.:Blagodarq za iz4erpatelnata informaciq.

Link to comment
Share on other sites

hm...................Dosta izpisa.V edno sam siguren 0xdeadc0de-golqm fen si na igrata.:))

sum, sum ... i ponedelnik shte ia imam!

 

6te vzema da q probvam.malko mi e kofti PC-to,no ne vqrvam da iska mnogo.I estestveno sam golqm fen na Ricari,Drakoni ili t.n. srednovekovni ne6ta bilo to i vav fentazi variant.Lord of the Ring e dosta zaribqva6t spored men.:)))

probvai niakoi ot prednite (ili daje pochni ot Kings Bounty, posle mini prez HoMM, HoMM2, HoMM2 Expansion, HoMM3, dvata expansion-a za HoMM3 i Heroes Chronicles) dokuto gi izigraesh shte veche i HoMM4 shte ti trugva, shtoto vse shte si si upgradenal mashinata za tolkoz vreme (dano samo veche ne e izleznal HoMM5) :)))

 

P.S.:Blagodarq za iz4erpatelnata informaciq.

n.p. pak zapoviadai

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

iskam da ti kaza 4e predi da kupia versiata na ENG mi biaha dali ruskata versia ot "bubka", ne mozeh da ia updatena s kakyvto i da e patch, mnogo nepriatno........, kolkoto do pulsar mislia 4e 6te e po tragi4no, imai v predvid 4e ia prevezdat ot 1 godina, i ne mislia 4e 6te vidi6 ver2.2 na bulgarian, ne iskam da te razo4arovam, samo spodeliam moite nepriatni preziviavania, predi da ia plati6 si napravi ugovorka s prodava4a, Az 6tiah da napravia taka, ina4e Heroes4 na bul sigurno 6te e iako. uspeh ................................................................................

.........

 

Ne moga da uploadna avatar / za6to?

Link to comment
Share on other sites

iskam da ti kaza 4e predi da kupia versiata na ENG mi biaha dali ruskata versia ot "bubka", ne mozeh da ia updatena s kakyvto i da e patch, mnogo nepriatno........, kolkoto do pulsar mislia 4e 6te e po tragi4no, imai v predvid 4e ia prevezdat ot 1 godina, i ne mislia 4e 6te vidi6 ver2.2 na bulgarian, ne iskam da te razo4arovam, samo spodeliam moite nepriatni preziviavania,   predi da ia plati6 si napravi ugovorka s prodava4a, Az 6tiah da napravia taka, ina4e Heroes4 na bul sigurno 6te e iako. uspeh

10x, versiata e 1.3 i utre shte se testva ;)

 

Ne moga da uploadna avatar / za6to?

triabva da go kachish niakude i da dadesh link kum nego, neshto mai board-a ne e nastroen da se upload-vat direktno. I az imah iadove.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Izbiraite- ako si haresate daite adresa na avatara napravo v wareza i gotovo...

Sorry samo, 4e ne mojah da gi podredia vsi4kite v papki (mnogo sa) no eto "legenda" za tiah:

 

prefix | category:

ma - male art

mn - male anime

mm - male anime comp rendered

me - male real

fa - female art

fn - female anime

fm - female anime comp rendered

fr - female real

ae - alien

ct - creatures

rt - robotic

ud - undead

am - animals

so - symbol & object

at - animated

mo - more (misc.)

gd - gabe(?)

of - orochinagi(?)

Link to comment
Share on other sites

Izbiraite- ako si haresate daite adresa na avatara napravo v wareza i gotovo...

Sorry samo, 4e ne mojah da gi podredia vsi4kite v papki (mnogo sa) no eto "legenda" za tiah:

 

prefix  |  category:

ma - male art

mn - male anime

mm - male anime comp rendered

me - male real

.....................

mo - more (misc.)

gd - gabe(?)

of - orochinagi(?)

tva mai ne mu e tuka miastoto :))))

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

0xdeadc0de imam samo edin vypros - ste q ka4i6 li posle na warez?

da. no imam dosta neshta v opashkata, taka che shte triabva da se pochaka ...

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: smetni sam: LOTR, The Hobbit, Vangelis, Cafe del Mar, Visual Basic ... sled tova idva HoMM4 ...

Link to comment
Share on other sites

Igrata e vurha ... osven che vsichki tekstove sa prevedeni na bulgarski, horata reshili i zapisali daje govora kum vsichki filmcheta ... mnogo, mnogo iako!

 

Estestveno, ne moje i bez izdunki ... na mesta kakto si chetesh bulgarskia tekst i sreshtash ostanali dumi na english :( ima pravopisni greshki, no inche useshtaneto e neveroiatno ... da igraesh HoMM na bulgarski ...

 

sledvashtite niakolko dena moje da ne se miarkam mnogo, mnogo nasam, zashtoto smiatam da preigraia vsichki campaign-i ... strahotno!

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: Dopulnenie ... CloneCD tvurdi, che shte otneme 2h 30m da rip-ne vtoroto CD ... a inache si se chete idealno ... stranna rabota :)

Link to comment
Share on other sites

Abe ripvai sys FANTOM CD.Spored men nqma problemi taq programa. B)

RIPna se ... daje se instalira :) ochakvaite v nai-skoro vreme :

 

Queue:

Vangelis (in progress)

The Hobbit

Cafe del Mar

HoMM4

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...