Jump to content
BulForum.com

Ratio проблем?


edeam

Recommended Posts

имам един въпрос относно толкова дискутираният коефициент.стажа въпрос за следното:как по-точно се определя той?въз основа на това колко торенти си създал и качил или от това колко си сийднал от вече свален от теб торент?миналия вторник(20.02) свалих от BT.WRZRU.COM филма ALPHA DOG(1.37GB) и от тогава го сийдвам като досега съм качил 2.15ГБ а в профила ми ппише:Uploaded: 0.00 kB Downloaded: 0.00 kB.поради що така?за да ми се качи коефициента трябва да създам собствен торент или става и от сийдване само?мога да лача и снимки на коефициента ми и на това какво съм свали и качил,ама не знам как да ги сложа тук.ако някой прояви интерес мога да му ги пратя или мога да ги кача тук,ако ми кажете как.мерси на всички

Link to comment
Share on other sites

имам един въпрос относно толкова дискутираният коефициент.стажа въпрос за следното:как по-точно се определя той?

Deli6 Upload-a na Download i polu4ava6 keficienta(ratio) ,i nqma zna4enie kolko torenta si suzdal Na prost ezik Uploadvai pove4e! :)

Link to comment
Share on other sites

ами аз си ъплоудвам постоянно,защото не си спирам компа цяла седмица.обаче ми пише:Uploaded: 0.00 kB Downloaded: 0.00 kB.само от ALPHA DOG,който е 1.38ГБ съм качил 2.43гб обаче тоя коефициент не мърда.а ако въведат някакъв минимум,примерно 0.5,както се предлага в някой теми ще ми спрат достъпа до сайта за известно време.та ако може някой от модераторите,ако пречете темата да ме светне що така се получава.GRACIAS

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...