Jump to content
BulForum.com

Продавам Samsung 2.1 MP


Recommended Posts

Aparata si e palen komplekt - USB cable, TV cable, CD, kalaf i dokumenti. Nqma mp3. snima movie, snimki - 800x600 ili 1600x1200. I vav vseki 1 ot tiah po 3 rejima. ima digital zoom, samosnima4ka, 4erveni o4i, LCD display. Pamet - 8 MB v komplekta. Cena - 200 lv.

 

В гаранция до април, няма никакви забележки, снима доста добре за парите си. Купих го преди около месец от друг участник във форума, но по празниците събрах пари и ми изпадна оферта за нещо по-добро :punk

Като единствен недостатък мога да посоча малкото сними които се правят с един комплект батерии (2 броя АА алкални) -> на максимална разделителна, макс качество, със светкавица, включен лсд и доста preview на направените снимки (абе разбирай нормална употреба без да се замислам за батериите) кара около 25-30 снимки -> все пак не е болка за умиране аз го ползвам с презареждащи се.

 

Първият изявил интерес го получава понеже ми трябват парите за новия апарат.

Link to comment
Share on other sites

UPDATE:

Оказа се, че новия ми апарат работи с СД рам така, че сегашната ми карта няма да ми трябва. 128 mb PQI flash - za spravka nova e 41$, samo na nqkolko meseca e

 

Апарата (описания горе комплект) + картата == 240 лв.

ето и LINK към снимки правени с апарата -> както казах на открито прави смайващо добри снимки за цената си.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...