Jump to content
BulForum.com

nujda ot pomo6t


Sandro

Recommended Posts

Hora imam edno pitane kam vas-otskoro si mislq da po4na da piq ne6to po seriozno ot obi4ainite kreatin i glutamin,no imam nujda ot malko pomo6t.Otnosno winistrola sam naqsno s ne6tata,no sas tribestana ne sam mnogo zapoznat-daite mi malko info,6to gode za kakvo stava duma i nai ve4e moga li da vzimam ednovremenno tribestan,winistrol,kreatin i proteini dali 6te ima izstrelva6t efekt ili prosto 6te si navredq na zdraveto

Link to comment
Share on other sites

креатина не се взима по време на стероиден цикъл понеже задържа вода , него ще почнеш да го вземаш чак накрая на цикъла след като приключиш със стероидите , триабестана няма проблеми да го вземаш по време на цикъла той все пак е билка няма какво да ти навреди а какъв точно ефект ще има по време на цикъла не мога да ти кажа , по принцип той се пие след края на стероидния курс за да се въстанови собственното производство на тестостерон , иначе за протеина няма проблем пий си го дори увеличаваш дозите които приемаш нормално за да може тялото постоянно да има достъп до градивен материал

 

колко ще те "изстреля" е много относително но с винстрол повече от 4-5 кила забрави да качиш от него се качва качествено но малко а ако не си направиш цикъла както трябва може и нищо да не качиш

силата е възможно да ти скочи с до 20кг лег/клек общо взето това е , на здравето ако караш на умерени дози дори без протектори няма да си навредиш на здравето ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...